Bibliotekar: Kolar Perić Vesna

AKTIVNOSTI

DIPLOME ZA MARLJIVE ČITAČE

Na početku školske godine školska bibliotekarka obećala je svakom učeniku koji pročita određeni broj knjiga da će na kraju školske godine dobiti diplomu. Obećanje je ispunila i oko 14O marljiviih čitača nagradila! U doba elektronskih knjiga ovo je veliki uspeh za naše đake- BRAVO!

VAŠAR UDŽBENIKA

U našoj školi je bio održan "Vašar udžbenika".
Roditelji i učenici od 1.do 8.razreda su prodavali tekuće udžbenike i kupovali udžbenike za narednu školsku godinu.

BAJKA O RIBARU I RIBICI

Učenici 2.b proveli su dva časa u školskoj biblioteci družeći se sa lektirom "Bajka o ribaru i ribici", A.Puškin. Dva časa su nam prebrzo prošla, učili smo, družili se i na kraju i kreativno izrazili.

HIJEROGLIFI

Nastavili smo sličnu priču od prethodne sekcije. Naučili smo o hijeroglifima i nastvaili sa pričom sve do 19.veka kada su nastali ugljen štapići.

ZNAKOVI PAŽNJE

Ljubav prema knjizi, školskoj biblioteci i sekciji iskazana divnim gestom! Hvala!

PRVA PREDHODNA ( Stranica 1 od 155 ) SLEDEĆA POSLEDNJA