Bibliotekar: Kolar Perić Vesna

AKTIVNOSTI

LETNJI RASPUST UZ ODMOR I KNJIGU

Dragi učenici,srećan i zabavan raspust vam želim! I ne zaboravite,knjiga je ta koja je uvek uz vas

NAJMARLJIVIJI ČITAČI

Ove školske godine školska bibliotekarka proglasila je dva najmarljivija čitača, Nina Andrašić 1.a i Danica Ivković 3.d nagrađene su knjigom.

ČESTITAM!

POSETA SEKCIJE GRADSKOJ BIBLIOTECI

Članovi sekcije viših razreda posetili su danas Gradsku biblioteku upoznali se sa njihovom novom čitaonom i imali radionicu sa našom dragom biblitekarkom Marijanom. Dan je bio edukativan i veoma zabavan.

POZDRAV LETU!

Članovi ovogodišnje bibliotekarske sekcije imali su poslednju ovogodišnju sekciju. Cele godine smo vredno radili, učili i stvarali. Družili smo se uvek, pa tako i danas uz muziku i slatkiše, uradili letnji rad i spremni smo da dočekamo leto!

KNJIGA PO KNJIGA - MNOGO SREĆE DECI!

OŠ"Jovan Mikić" poklonila je veći broj knjiga školskoj biblioteci OŠ"Vuk Karadžić" u Bajmoku. Ovu osnovnu školu posetila je naša školska bibliotekarka i tri člana bibliotekarske sekcije koja od prvog dana dolaze na sekciju. Obogatili smo fond njihove biblioteke i izmamili mnogo dečijih osmeha.

PRVA PREDHODNA ( Stranica 1 od 175 ) SLEDEĆA POSLEDNJA