Bibliotekar: Kolar Perić Vesna

AKTIVNOSTI

RAZREDNO TAKMIČENJE U RECITOVANJU

Ove godine smo počeli drugo polugodište sa razrednim takmičenjem u recitovanju.  Atmosfera u biblioteci je bila prava navijačka. 1.b se takmičio za  I,II i III mesto u recitovanju. Svi učenici su lepo naučili pesmu. Na osnovu zajedničke odluke učiteljice Biljane Vračarić, učenika 1.b i bibliotekara:

Imali smo četiri pobednika - Dunju, Stefana, Luku i Ines.

SREĆNI PRAZNICI!

PROVEDITE IH U SREĆI, VESELJU...I UZ NEKU LEPU KNJIGU!

NOVOGODIŠNJA RADIONICA U 1.A

Učenici 1.a vratili su pročitane knjige i podelili utiske o pročitanoj knjizi sa školskom bibliotekarkom. Zatim smo, na Novogodišnjoj radionici, napravili unikatne Deda Mraz obeleživače i ukrase.

SARADNJA SA NAŠIM RODITELJIMA

Naši vredni roditelji, Kristina Pastor i Marija Uskoković, organizovale su sa školskom bibliotekarkom i bibliotekarskom sekcijom Novogodišnju radionicu na kojoj su pravili ukrase za Novogodišnji vašar.

NOVOGODIŠNJA RADIONICA U 1.D

Učenici 1.d iznajmii su interesantne knjige, naučlii kao da ih listaju i čuvaju. Zatim smo na Novogodišnjoj radionici napravili unikatne Deda Mraz obeleživače i ukrase.

PRVA PREDHODNA ( Stranica 1 od 167 ) SLEDEĆA POSLEDNJA