Bibliotekar: Kolar Perić Vesna

AKTIVNOSTI

ŠTA SVE ZNAMO O SOVAMA?

Sa učenicima 4. b i njihovom učiteljicom na današnjem dvočasu učili smo o sovama iz enciklopedija i putem stihova divnih pesmica o njima. Učenici su pokazali veliko znanje u poznavanju karakteristika,vrsta i načinu života ove slatke životinje a zatim su svoje znanje i maštovitost preneli na papir.

ORFEJ, EURIDIKA, HERMES

Članovi sekcije viših razreda ušivali su danas u radu i razgovoru...vreme nam je proletelo... jedva čekamo novu sekciju, da nastavimo tamo gde smo stali!

MESEC OKTOBAR - MESEC KNJIGE

Atrijum naše škole postao je još lepši i bogatiji od kada ga krase radovi učenika 4.a Radovi su nastali zajedničkom saradnjom školske bibliotekarke i učiteljice Tatjane Pribićević povodom "Meseca knjige".

MUDRI MLADI BIBLIOTEKARI

Danas smo saznali mnoge zanimljivosti o sovama i zasto ih zovemo mudrim životinjama. Kasnije smo uz pomoć šišarki i napravili naše sovice. Lepo smo se družili i smejali!

STIHOVI MILOVANA DANOJLIĆA

Danas su se stihovi Milovana Danojlića mogli čuti u našoj školi. Učenici 4.d su prekrasno recitovali, a učiteljica i školska bibliotekarka su birale najbolje.

Svi su bili pobednici!

PRVA PREDHODNA ( Stranica 1 od 159 ) SLEDEĆA POSLEDNJA