Bibliotekar: Kolar Perić Vesna

AKTIVNOSTI

DIVAN POKLON ZA KRAJ ŠKOLSKE GODINE

Školska biblioteka je dobila na poklon nove i izuzetno zanimljive knjige. Mađarski nacionalni savet ovim poklonom obradovao je decu naše škole!

BUDUĆE UČITELJICE,BIBLIOTEKARI ILI GLUMCI?

"Mlade bibliotekarke" Helena Kiralj i Maša Jovanović pokazale su koliko vole svoju sekciju i rad na njoj.

Nakon predstave ,na radionici koju je vodila bibliotekarka škole veliku pomoć imala je od njih.

Videćemo koji put će izabrati dalje u životu,odlično su se snašle u svim ulogama! Pogledajte u slikama...

PREDSTAVE SEKCIJE "MLADI BIBLIOTEKARI"

U sredu 30.5. i u četvrtak 31.5. članovi sekcije "Mladi bibliotekari" glumili su svojim drugarima u školi. Oko 120 drugara pogledalo je njihova četiri dramska teksta. Članovi sekcije su izmamili osmehe i velike aplauze.
"Mladi bibliotekari" su sa bibliotekarkom škole Vesnom Kolar Perić vredno vežbali,a pored vežbe su se i lepo družili.
Nakon glume ,usledila je radionica na kojoj su svi učenici izrađivali kreativnu ribu.

PONOSNA SAM NA VAS "Mladi bibliotekari" Kiss

VEČE ČITANJA

Školski bibliotekar Vesna Kolar Perić organizovala je u našoj školi VEČE ČITANJA. U ovom programu su učestvovali učenici 2 a sa učiteljicom Natalijom Tucakov i 2 b sa učiteljicom Snežanom Terzić. Zajedničkom saradnjom realizovale su različite aktivnosti tokom ove večeri.

Deca su lepo sarađivala, učila jedna od drugih i družila se međusobno!

PODSTICANJE KOMUNIKATIVNIH SPOSOBNOSTI

Veseli,srećni,zadovoljni,komunikativni...bravo "Mladi bibliotekari"!