Bibliotekar: Kolar Perić Vesna

AKTIVNOSTI

STIGLA NAM JE ZAHVALNICA

Članovima bibliotekarske sekcije, stigla je zahvalnica od izdavačke kuće Klett, povodom učešća u "Čitalačkom maratonu".

Ponosni smo,jer mi zaista VOLIMO DA ČITAMO!

NOVOGODIŠNJA PREDSTAVA

Poslednje nedelje prvog polugodišta članovi bibliotekarske sekcije "Mladi bibliotekari" obradovali su svoje drugare novogodišnjom predstavom. Bibliotekarka Vesna Kolar Perić  pripremila je novogodišnju predstavu sa članovima sekcije koju su izveli pred učenicima prvih razreda i njihovim učiteljicama.

NOVOGODIŠNJE ČESTITKE

Na ideju nastavnice srpskog jezika kao nematernjeg Slavice Rujević,  u saradnji sa bibliotekarkom škole Vesnom Kolar Perić učenici 1.c i 2.c razreda izradili su unikatne Novogodišnje čestitke. Uz pomoć vunice,vate,konca i sličnog materijala nastale su divne i jedinstvene čestitke.
Deca su se lepo družila, međusobno pomagala, pevala Novogodišnje pesmice i uživala u radu.

SNEŽNE KUĆICE I NOVOGODIŠNJE JELKICE

U saradnji sa učiteljicom Natalijom Tucakov i njenim 3 a razredom vrednim radom nastale su snežne kućice i Novogodišnje jelkice. Deca su uživala u radu. Svoje maštovite radove poneli su kući da ukrase svoje sobe.

BLIŽI SE PREMIJERA

Članovi sekcije „Mladi bibliotekari“ vredno su vežbali ove nedelje. Dva puta smo se nalazili i uvežbavali predstavu za predstojeće novogodišnje praznike.
Izvođenje naše predstave zakazano je 18.12.2018.za učenike nižih razreda naše škole.

PRVA PREDHODNA ( Stranica 2 od 103 ) SLEDEĆA POSLEDNJA