Bibliotekar: Kolar Perić Vesna

AKTIVNOSTI

OBRADA LEKTIRE U GRADSKOJ BIBLIOTECI

Učenici 3 b sa svojom učiteljicom Brankom Vuković posetili su danas Gradsku biblioteku i našu bibliotekarku Marijanu.

Na zanimljiv i drugačiji način obradili su lektiru "Poštovana deco" -Dušan Radović .

CRTALI SMO DEDA MRAZU

Učiteljica Tatajana Đurić Đember i školska bibliotekarka odlučile su da učestvuju u konkursu "Piši Deda Mrazu" . Pomoću mašte, papira,vodenih boja,sunđera nastali su maštoviti crteži. Crteže smo poslali na konkurs. Nadamo se da ćemo obradovati Deda Mraza :-)

SVETSKI DAN DETETA

Celu današnju sekciju "Mlade bibliotekarke" nisu skidale osmeh sa lica,glumili smo šta volimo,šta bi promenili da možemo a zatim crtali srećnu decu u bojama koje najviše vole. Tokom odmora smo menjale školsku bibliotekarku i bile "velike" .

POPUNJEN "ČITALAČKI DNEVNIK"

Učenici naše škole vredno čitaju knjige iz školske biblioteke i međusobno se takmiče ko će pre do diplome i nagradice za marljivo čitanje.
Učenica Luna Bogešić je prva popunila Čitalački dnevnik.

BRAVO!

ZAHVALNICE "U MOM KRAJU"

Članovi sekcije "Mladi bibliotekari" učestvovali su na foto-konkursu "U mom kraju". Vredno i samostalno su fotografisale fotografije . Njihov rad je svakako bio primećen.

PRVA PREDHODNA ( Stranica 2 od 133 ) SLEDEĆA POSLEDNJA