Bibliotekar: Kolar Perić Vesna

AKTIVNOSTI

OMILJENI LIK IZ KNJIGE U 2.B

Zajedničkom saradnjom školske biblioteke i učiteljice 2.b razreda Tatjane Đurić Đember nastala je divna on-line izložba radova na temu " Omiljeni lik iz knjige".

NAJLEPŠA KNJIGA U 1.RAZREDU IZ BILIOTEKE

Zajedničkom saradnjom školske biblioteke i učiteljice 1.a razreda Radmile Ćoro Danilović nastala je divna on-line izložba radova na temu "Najlepša knjiga u prvom razredu iz školske biblioteke".

ČARLI ČAPLIN

Članovi sekcije su preko on - line sekcije naučili ko je Čarli Čaplin,upoznali su se sa njegovim životom i uspesima u oblasti filma. Pogledali su njegov poznati film "The kid".

MALO DRUGAČIJE MODNE KREATORKE

Ovo nedeljni zadatak je oduševio "Mlade bibliotekarke". Rezultate našeg rada možete videti u galeriji.

"KAD SAM BIO VELIKI" ,MIROSLAV MIKA ANTIĆ

Divana antologija...divan pisac...divne pesme u njoj...izdvojili smo jednu "Kad sam bio veliki". Napisali smo šta bi smo mi radili kada bi smo bili veliki, baš kao Mika u svojoj pesmi.

PRVA PREDHODNA ( Stranica 2 od 143 ) SLEDEĆA POSLEDNJA