Bibliotekar: Kolar Perić Vesna

AKTIVNOSTI

VEŽBAMO DRAMSKI TEKST

Članovi bibliotekarske sekcije viših razreda vežbali su dramski tekst koji vredno pripremamo. Uživali su u glumi i druženju!

2 B U GRADSKOJ BIBLIOTECI

Učenici  2 b i njihova učiteljica Branka Vuković posetili su Gradsku biblioteku. Družili su se sa bibliotekarkom Marijanom sa kojom su napravili interesantne zmajeve i ponovili šta sve znaju o bajkama.

NAJČITANIJA KNJIGA MESECA DECEMBRA

Volite čitati? Biblioteka je pravo mesto za vas!

Želim da vas obavestim da je najčitanija knjiga DECEMBRA - Titanija Vuds  "Ponoćno slavlje " .

UDRUŽENE IDEJE

Današnja sekcija protekla je u zajedničkom druženju i osmišljavanju novogodišnje atmosfere u školskoj biblioteci. Imali smo radionicu i generalnu probu. Mlade bibliotekarke su sa velikim zadovoljstvom pravile svoje kostime i videle šta sve mogu da urade kada se udruže!

DEDA MRAZ OD SLATKIŠA

"Mladi bibliotekari", članovi biliotekarske sekcije, povodom predstojećih paznika napravile su tokom sekcije Deda Mraza  od slatkiša. Praznici nam ulepšavaju raspust a teglica puna slatkiša će ulepšavati njihove radne stolove.

PRVA PREDHODNA ( Stranica 1 od 103 ) SLEDEĆA POSLEDNJA