Bibliotekar: Kolar Perić Vesna

AKTIVNOSTI

LETNJI RASPUST

Dragi učenici,srećan i zabavan raspust vam želim! I ne zaboravite,knjiga je ta koja je uvek uz vas Cool

DRAMSKI TEKST NA ZAVRŠNOJ PRIREDBI

Tara Basarić i Milica Šever na bibliotekarskoj sekciji su naučile i uvežbale dramski tekst iz knjige "Zna on unapred". Dati dramski tekst su brzo savladale,olako ga naučile a fenomenalno prikazale na završnoj priredbi njihovog razreda. BRAVO!

KNJIGA NAS JE SPOJILA

Divno iznenađenje sačekalo me je danas kada sam ušla u biblioteku! Bibliotekarke moje su odlučile da osmisle kreativan poklon i da se oprostimo od ove školske godine. Pogledajte slike i videćete koliko su bile magično kreativne a mene ,naravno, dovele do suza radosnica!

"SA KNJIGOM JE LEPŠE"

"Mladi bibliotekari" oberučke su prihvatili predlog školskog bibliotekara da učestvuju u foto-konkursu koji organizuje biblioteka grada Lazarevca. Tema foto-konkursa je "Sa knjigom je lepše". Držimo palčeve da se naše fotografije svide žiriju!

VELIKI ODMOR UZ BAJKE

Iako je napolju divno vreme neki učenici više vole da provedu veliki odmor u školskoj biblioteci,odmor smo proveli u zabavi i međusobnom pomaganju oko bajki.

PRVA PREDHODNA ( Stranica 1 od 118 ) SLEDEĆA POSLEDNJA