Bibliotekar: Kolar Perić Vesna

AKTIVNOSTI

UPOZNALI SMO SE SA BIBLIOTEKARSKIM IZRAZIMA

Učenici 2.d su se danas upoznali sa bibliotekarskim izrazima. Uspešno su ih savladali a zatim čas nastavili čitanjem.

MI VOLIMO SLIKOVNICE

Učenici 1.d su danas posetili školsku biblioteku. Današnja tema su bile slikovnice. Razgovarali smo, upoznali se sa ciljevima čitanja i zajednički zaključili zašto su baš slikovnice dobre za njihov uzrast.

"ZNA ON UNAPRED"

Članovi bibliotekarke sekcije (niži razredi) uživali su i sve od sebe dali da današnja sekcija bude uspešna. Dramske tekstove su učili i učili kako glume pravi pozorišni glumci. "Zna on unapred", "Fudbaleri"...samo su neki od današnjih dramskih tekstova sa kojima su se upoznali.

"SLATKA KNJIGA"

Povodom Svetskog dana knjige školska bibliotekarka organizovala je i realizovala akciju pod nazivom "Slatka knjiga". Naime, svali učenik koji je doneo slikovnicu na poklon, dobio je od školske bibliotekarke čokolaicu ili lizalicu.

ON LINE RADIONICA

Članovi sekcije viših razreda imali su on line radionicu povodom Uskršnjih praznika. Nastali su lepi radovi koji krase njihove omiljene kutke.

PRVA PREDHODNA ( Stranica 1 od 154 ) SLEDEĆA POSLEDNJA