Bibliotekar: Kolar Perić Vesna

AKTIVNOSTI

DIPLOMA ZA POKLONJENE KNJIGE

Učiteljica Slađana Margetić poklonila je veliki broj knjiga školskoj biblioteci. Školski bibliotekar uručio je diplomu 1 a razredu.

NAGRADA ZA ČITALAČKI DNEVNIK

Zdenjak Daniel 2c popunio je ceo Čitalački dnevnik. Marljivo je čitao knjige iz školske biblioteke svaki dan. Nagrađen je velikom diplomom i nagradom.

BRAVO ĐACI PRVACI

Učenicama 1 b Hani Halasi i Mihok Čenge danas je školska bibliotekarka uručila diplome za poklonjene knjige i popunjen čitalački dnevnik.

PIŠEMO I PRAVIMO 3D KNJIGU

U saradnji sa učiteljicom Tatjanom Đurić Đember ,školski bibliotekar je učenike 3a uveo u  definiciju knjige. Saznali su kada i kako su prve knjige nastale. Zatim su pravili svoje 3D knjige i osmislili u grupama jedinstvene priče.

UŽIVAMO U ČITANJU

Učenici iz produženog boravka naše škole,vole da provode vreme u školskoj biblioteci čitajući knjige.

Zajedno čitamo i dužimo se,bogatimo naš rečnik i širimo drugarstvo!

PRVA PREDHODNA ( Stranica 1 od 75 ) SLEDEĆA POSLEDNJA