Bibliotekar: Kolar Perić Vesna

AKTIVNOSTI

STIGLE SU NAM DIPLOME

Školski bibliotekar je danas uručio članovima sekcije diplome povodom učestvovanja u obeležavanja Dana školskih biblioteka.

NOVI TEKST-NOVA RADOST

Školski bibliotekar podelio je novi dramski tekst članovima sekcije. Dati tekst smo prvo upoznali,isčitali,podelili uloge, spremili se za glumu i krenuli sa vežbanjem. Bas smo uživali!

VREME KOJE LETI

Članovi sekcije komentarišu kako im  "PROLETI VREME"  Smile na sekciji.

Danas smo uspeli okititi našu jelku,napraviti kreativne kutije za novogodišnje poklone i proslaviti Tarin rođendan!

"NACRTAJ SVOJU LEKTIRU"

Školskog bibliotekara je predstavnica BIGZ-a obavestila o konkursu pod nazivom "Nacrtaj svoju lektiru". Učiteljica Natalija Tucakov je prihvatila predlog školskog bibliotekara da učestvuju. Vredno i kreativno su radili učenici 3.a sa svojom učiteljicom.

Iz ove saradnje došlo je do nagrade! Teodora Jovanović učenica 3.a osvojila je nagradu.

Danas nas je posetila predstavnica BIGZ-a koje je čestitala Teodori i saopštila joj koja je nagrada očekuje.

2 D U GRADSKOJ BIBLIOTECI

Učenici 2 d i njihova učiteljica Ljubica Dafčik posetili su Gradsku biblioteku. Družili su se sa bibliotekarkom Marijanom sa kojom su napravili interesantne zmajeve i naučili svašta o bajkama.

PRVA PREDHODNA ( Stranica 1 od 100 ) SLEDEĆA POSLEDNJA