“BARÁTOD KÉR RÁ: NE SÉRTEGESD, AZ FÁJ” PÁLYÁZAT

A Jovan Mikić Általános Iskola pályázatot hirdet a többi általános iskola számára az iskolai erőszak elleni küzdelem napja, nemzetközi nevén a “Rózsaszín pólók napja” alkalmából. A benevezéseket kérjük legkésőbb 2.3.2020. 10 óráig küldjék el.

A PÁLYÁZÁS FELTÉTELEI:

A pályázaton általános iskolai tanulók (1. – 8. osztály) vehetnek részt eredeti műsorszámmal/alkotással (drámai jelenet, zeneszám/ének, tánc, fényképsorozat, film) melynek témája: „Barátod kér rá: ne sértegesd, az fáj“.  Minden iskola egy műsorszámmal nevezhet be, melyet a központi rendezvényen mutatnak be a Jovan Mikić Általános Iskolában 2020.3.4  12.00 órai kezdettel.

A jelentkezéseket a következő címre várjuk: jmikicsu@mts.rs „Jelentkezés a pályázatra“ megjelöléssel.

A KÖVETKEZŐ ADATOKAT KÉRJÜK FELTÜNTETNI:

• az alkotás /műsorszám címe
  • az alkotás /műsorszám időtartama
  • az alkotás / műsorszám műfaja (drámai jelenet, zeneszám, tánc, fényképsorozat, film)
  • az előadók korosztálya
  • a szerző adatai
  • rövid ismertető az iskoláról
  • a felkészítő tanár adatai

A munkákat/előadásokat szakmai zsűri bírálja el, és választja ki a legjobb alkotást.

Várjuk az Önök jelentkezését, hogy együtt emeljük fel a szavunkat az iskolai erőszak ellen.

Előre is köszönjük az együttműködést.

A Jovan Mikić Általános  Iskola munkacsoportja