"TVOJ DRUG TE MOLI NE VREĐAJ, TO BOLI"

KONKURS “TVOJ DRUG TE MOLI NE VREĐAJ , TO BOLI”!

Osnovna škola „Jovan Mikić“ poziva  osnovne škole da se prijave za učešće na konkursu u cilju obeležavanja Dana borbe protiv vršnjačkog nasilja , dan koji je u svetu poznat kao „.Dan ružičastih majica“. Prijave možete slati do ponedeljka  24. februara u 10.00. časova.

PROPOZICIJE KONKURSA:

Na konkurs mogu učestvovati učenici od I-VIII razreda tako što će pripremiti svoje originalne tačke (dramski prikaz, muzičke tačke, ples, igra, foto priča, film) na temu „Tvoj drug te moli ne vređaj, to boli “. Škole se prijavljuju sa jednom odabranom  tačkom sa kojom će predstavljati svoju školu i učestvovati na centralnoj manifestaciji u OŠ“ Jovan Mikić“ 25.februra 2020. u 12.00. časova.

Prijave za učešće na centralnoj manifestaciji slati na mejl adresu jmikicsu@mts.rs  sa  naznakom  „ Za učešće na konkurs“.

PRATEĆI PODACI UZ SVAKU PRIJAVU:

• naziv  rada/ tačke  (dramski prikaz, muzičke tačke, ples, igra, foto priča, film )
  • vreme trajanja
  • vrsta  rada/ tačke(dramski prikaz, muzičke tačke, ples, igra, foto priča, film)
  • kategorija/uzrast učenika
  • podaci o autoru
  • podaci o školi
  • podaci o mentoru/nastavniku

Stručni žiri će proglasiti najbolje. Očekujemo da se odazovete u  što većem broju kako bi svi zajedno na ovaj način preneli poruku protiv vršnjačkog nasilja!

Unapred se radujemo saradnji sa Vama!

Tim za zaštitu OŠ “Jovan Mikić”