Nastavnici : Gubena Erika

PRODUŽENI BORAVAK - NAPKÖZI

Radno vreme:

7-13.45 (ako učenici idu posle podne u školu)

10-16 (ako učenici idu pre podne u školu)

Naše svakodnevne aktivnosti su:

- Učenje

- Izrada domaćih zadataka;

- Uvežbavanje aktuelnog gradiva( matematika, maternji jezik, svet oko nas, priroda i društvo,
engleski jezik, muzička kultura)

- Stručna pomoć pri učenju

- Individualan rad sa učenicima

- Slobodne aktivnosti: kreativne radionice, rad sa papirom, plastelinom, vodenim bojama, temperom,
bojicama, flomasterima, izrada predmeta od raznih materijala(ručni rad), origami, izrada predmeta i
crteža vezana za određene praznike i svečanosti

- Boravak na svežem vazduhu, razne sportske aktivnosti

U našem produženom boravku aktivnosti su dvojezične (srpski i mađarski jezik) i besplatne. Boravak
radi svakog radnog dana. Učenici mogu da naruče topli obrok (ručak), čija je cena 210 din./kom.

Srdačno Vas očekujemo!

Munkaido: 7 - 13.45 h ( ha a tanulók délutánosok) 10- 16 h ( ha a tanulók délelottösök) Mindennapos tevékenységeink: - Házi feladat elkészítése - Az aktuális tananyag begyakorlása (matematika, anyanyelv, környezetismeret, természet és társadalom, angol nyelv, zenekultúra) - Segítségnyújtás a tanulásban az azt igényloknek - Individuális munka (személyre szabott segítség) - Szabadaktivitás: kreatív muhelymunka, munka kollázspapírral, gyurmával, vízfestékkel, temperával, faszínessel, filctollal, tárgyak készítése különféle anyagokból (kézimunka), origami, rajzok és tárgyak készítése ünnepnapok kapcsán - Szabad levegon való tartózkodás, különféle sporttevékenységek Napközinkben a tevékenységek két nyelven folynak (magyar és szerb nyelven) és ingyenesek. A napközi minden munkanapon nyitva tart. Lehetoség van ebéd rendelésére is (210 dinár/adag). Szeretettel várunk mindenkit!

AKTIVNOSTI

Uvek spremni za igru - Mindig játékra készen