f Osnovna škola "Jovan Mikić" Subotica
Nastavnici: Gubena Erika,  Pap Lidija,  Veljović Dragana,

PRODUŽENI BORAVAK - NAPKÖZI

Radno vreme:

7-13.45 (ako učenici idu posle podne u školu)

10-16 (ako učenici idu pre podne u školu)

Naše svakodnevne aktivnosti su:

- Učenje

- Izrada domaćih zadataka;

- Uvežbavanje aktuelnog gradiva( matematika, maternji jezik, svet oko nas, priroda i društvo,
engleski jezik, muzička kultura)

- Stručna pomoć pri učenju

- Individualan rad sa učenicima

- Slobodne aktivnosti: kreativne radionice, rad sa papirom, plastelinom, vodenim bojama, temperom,
bojicama, flomasterima, izrada predmeta od raznih materijala(ručni rad), origami, izrada predmeta i
crteža vezana za određene praznike i svečanosti

- Boravak na svežem vazduhu, razne sportske aktivnosti

U našem produženom boravku aktivnosti su dvojezične (srpski i mađarski jezik) i besplatne. Boravak
radi svakog radnog dana. Učenici mogu da naruče topli obrok (ručak), čija je cena 210 din./kom.

Srdačno Vas očekujemo!

Munkaido: 7 - 13.45 h ( ha a tanulók délutánosok) 10- 16 h ( ha a tanulók délelottösök) Mindennapos tevékenységeink: - Házi feladat elkészítése - Az aktuális tananyag begyakorlása (matematika, anyanyelv, környezetismeret, természet és társadalom, angol nyelv, zenekultúra) - Segítségnyújtás a tanulásban az azt igényloknek - Individuális munka (személyre szabott segítség) - Szabadaktivitás: kreatív muhelymunka, munka kollázspapírral, gyurmával, vízfestékkel, temperával, faszínessel, filctollal, tárgyak készítése különféle anyagokból (kézimunka), origami, rajzok és tárgyak készítése ünnepnapok kapcsán - Szabad levegon való tartózkodás, különféle sporttevékenységek Napközinkben a tevékenységek két nyelven folynak (magyar és szerb nyelven) és ingyenesek. A napközi minden munkanapon nyitva tart. Lehetoség van ebéd rendelésére is (210 dinár/adag). Szeretettel várunk mindenkit!

AKTIVNOSTI

ИЗРАДА КОВЕРТЕ 29.3.2019.

Од папира смо направили коверте облика разних  животиња.

УСКРШЊИ "BOOKMARKER" 28.3.2019.

Обележивач странице смо направили,

само да још одаберемо неку занимљиву књигу

која ће нам улепшати ускршње празнике.

ШКОЛСКА БАШТА 25.3.2019.

Деца из боравка су активна и у неговању

школске баште.

Ликовна радионица "У сусрет пролећу" 26.3.2019.

Цветови су се "просули" по дрвету...

РОБОТ 22.3.2019.

Мало картона, папира , пуно маште и

настали су наши роботи.