"MISLIŠA" U NAŠOJ ŠKOLI

Danas, 14. marta 2013. godine, u našoj školi je održano takmičenje iz matematike pod nazivom "MISLIŠA - 2013". Organizator ovog takmičenja je matematičko društvo "Arhimedes",Beograd.

REZULTATI TAKMIČENJA - STRANI JEZICI      (ENGLESKI JEZIK)
REZULTATI TAKMIČENJA - STRANI JEZICI (ENGLESKI JEZIK)

Dana 10. 3. OŠ "Jovan Mikić" je bila, kao i prethodnih godina domaćin OPŠTINSKOG TAKMIČENJA iz STRANIH JEZIKA.

REZULTATI TAKMIČENJA - STRANI JEZICI     (NEMAČKI JEZIK)
REZULTATI TAKMIČENJA - STRANI JEZICI (NEMAČKI JEZIK)

Pogledajte rezultate takmičenja iz NEMAČKOG JEZIKA

REZULTATI TAKMIČENJA - STRANI JEZICI  ( FRANCUSKI  I   ITALIJANSKI JEZIK )
REZULTATI TAKMIČENJA - STRANI JEZICI ( FRANCUSKI I ITALIJANSKI JEZIK )

Pogledajte rezultate takmičenja iz FRANCUSKOG I ITALIJANSKOG JEZIKA

OPŠTINSKO TAKMIČENJE IZ BIOLOGIJE

U nedelju, 3. marta 2013. godine, u OŠ "Đuro Salaj" održano je opštinsko takmičenje iz biologije. Naši učenici su zabeležili zavidne rezultate i plasirali se na sledeći rang takmičenja.

POKLONI ZA MAME – produženi boravak

Učenici produženog boravka su vredno pravili poklone da obraduju mame za Dan žena.

Učiteljice Erika i Danica

A napközis gyerekek nagy szorgalommal készitették az anyukáknak szánt nőnapi ajándékokat.

Danica és Erika tanitó nénik

ZAVOLELI SMO ENCIKLOPEDIJE

U školskoj biblioteci postoje knjige koje su kako učenici kažu "debele ali su jako lepe" - to su ENCIKLOPEDIJE.

UČENICI BIRAJU I GLASAJU

Od danas pa u narednih deset dana učenici mogu glasati za crtež/sastav koji im se najviše dopada.

USPEŠAN SEMINAR

Seminar za nastavnike predmetne nastave pod nazivom "Mehanizam uključivanja dece sa darovitošću i/ili smetnjama u u naredni nivo školovanja" održao se 1. i 2. marta 2013. godine u prostorijama OŠ "Jovan Mikić". Autori i predavači samog seminara su Ksenija Liščević i Branka Bešlić.

USPEH NA OPŠTINSKOM TAKMIČENJU IZ MATEMATIKE!

Opštinsko takmičenje učenika osnovnih škola iz matematike održano u OŠ „Majšanski put“ 02. marta 2013. , bilo je veoma uspešno za učenike naših četvrtih razreda.