Osnovna škola "Jovan Mikić" Subotica

POSETA DECI IZ "KOLEVKE"

U toku meseca oktobra učenici naše škole sakupljali su garderobu,slatkiše i igračke za decu iz „Kolevke“ – Dom za decu i omladinu „Kolevka“.

OBELEŽAVANJE JUBILEJA  "MILANSKI EDIKT 313-2013, SRBIJA"
OBELEŽAVANJE JUBILEJA "MILANSKI EDIKT 313-2013, SRBIJA"

Prvi čas 27.februara 2013. godine biće posvećen obeležavanju jubileja "Milanski edikt 313-2013, Srbija".

ŠARENI ZIDOVI NAŠE ŠKOLE

U školsku biblioteku pristigao je veliki broj radova na temu "Moj omiljeni lik iz knjige".

BOGATIJI BIBLIOTEČKI FOND

Poklon školskoj biblioteci stigao nam je od gospođe Violete Đuričić Petrović.

SEMINAR ZA NASTAVNIKE PREDMETNE NASTAVE

Seminar pod nazivom "Mehanizam uključivanja dece sa darovitošću i/ili smetnjama u u naredni nivo školovanja" održaće se 1. i 2. marta 2013. godine u prostorijama OŠ "Jovan Mikić".

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny

Emese, Erik és Norbert - Iskolánk három legjobb helyesírója mérte össze tudását a körzet többi tehetségével

MALI PRINC

U petak 22.02.2013. učiteljica Milena Ivković je organizovala podelu knjiga "Mali princ" Antoan de Sent -Egziperi.

KEDVENC OLVASMÁNYOM KÉPEKBEN

Az iskola könyvtára rajzpályázatot hirdetett OLVASMÁNYAIM KEDVENC HŐSE címmel. A munkákból rögtönzött kiállítás is készült.

AKCIJA  "LEKTIRA ZA SVE"
AKCIJA "LEKTIRA ZA SVE"

Od meseca oktobra u OŠ "Jovan Mikić" traje AKCIJA sakupljanja lektire pod nazivom "Lektira za sve".

ČITALAČKI DNEVNIK

Učenici prvih i drugih razreda naše škole sa velikim interesovanjem izrađuju svoje Čitalačke dnevnike, zajedno sa svojim učiteljicama i bibliotekarom škole.