obavestenje

Na osnovu člana 58. stav 5. tačka 8) i 9) Zakona o osnovama sistema obrazovanja i vaspitanja ( „ Službeni glasnik RS.“ br. 72/09, 52/2011 i 55/2013) i člana 2. tačka 8) i 9) Poslovnika o radu saveta rodtelja OŠ „ Jovan Mikić“-Subotica, Savet roditelja OŠ „ Jovan Mikić“-Subotica, razmatrajući i prateći mere koje se odnose na bezbednost učenika, na sednici održanoj dana 13.9. 2013.god., doneo je sledeću

O D L U K U

Savet roditelja OŠ „ Jovan Mikić“-Subotica konstatuje da se mere, način i postupak zaštite i bezbednosti učenika u OŠ „ Jovan Mikić“-Subotica, koje sprovodi škola za sve vreme ostvarivanja obrazovno-vaspitnog rada i drugih aktivnosti koje organizuje škola, obezbeđuju u skladu sa Pravilnikom o merama, načinu i postupku zaštite i bezbednosti učenika za vreme ostvarivanja obrazovno-vaspitnog rada i drugih aktivnosti koje organizuje škola.
Da bi se sprovele mere, način i postupak zaštite i bezbednosti učenika utvrđenih Pravilnikom, učenicima škole se zabranjuje trčanje i guranje po hodnicima škole i školskom stepeništu, kako učenici ne bi ugrozili svoju bezbednost i bezbednost drugih učenika

POČETAK NOVE ŠKOLSKE GODINE

Dragi prvaci, kolektiv OŠ "Jovan Mikić" srdačno Vas pozdravlja i poziva na svečani prijem budućih prvaka u subotu 31.8.2013. godine sa početkom u 10 časova.
Obaveštavamo učenike i roditelje da školska 2013/2014. godina počinje u ponedeljak 2.9.2013. godine i to po sledećem rasporedu:
I-IV razredi dolaze na 7.45h
V-VIII razredi dolaze na 11h.

Objavljena je raspodela učenika za prvi krug upisa

Лектира за 6. разред

Лепо проведи лето, уз добру књигу је увек занимљивије!

Како ће се рангирати ученици при упису у средњу школу за 2013/14. годину

После поништавања резултата тестова из матерњег језика и математике са Завршног испита од стране Републичке уписне комисије ученици ће бити бодовани на следећи начин.

Одлука Републичке комисије за спровођење завршног испита

Републичка комисија за спровођење завршног испита на крају основног образовања и васпитања за школску 2012/2013. године и уписа ученика у средњу школу за школску 2013/2014. годину, данас на трећој седници донела је Одлуку коју можете преузети овде.

odmor

Dragi drugari,dragi učenici...

UŽIVAJTE I ODMORITE SE TOKOM LETNJEM RASPUSTA!!!!

Vidimo se 2.septembra 2013.godine.

Прелиминарни резултати завршног испита за школску 2012/2013.

Прелиминарне резултате завршног испита можете погледати у школи.

Друга допуна Конкурса за упис ученика у средње школе

На сајту Министарства просвете објављена је Друга допуна Конкурса за упис ученика у средње школе (четвртак, 20. јун 2013.)

РЕШЕЊЕ ТЕСТА ИЗ МАТЕМАТИКЕ

Завршено тестирање.
Решењe објављенo на сајтовима РТС-а и Министарства просвете.