OKRUŽNO TAKMIČENJE IZ FIZIKE

Naši učenici učestvovali su na okružnom takmičenju iz fizike koje je održano u subotu, 16. marta, u OŠ "Jovan Jovanović Zmaj" u Subotici.
Najbolji rezultat ostvarila je Nađa Lukić (6.b) - drugo mesto, a učestvovali su još i Dunja Tomić (6.b), Jovan Dimitrović (6.b) i Milan Momčilović (7.a).

KVIZ "ČITAM I SKITAM"

Gradska biblioteka organizuje kviz za podsticanje čitanja pod nazivom "Čitam i skitam". Kviz se organizuje uz podršku naše školske biblioteke i zajedničkim radom želimo vratiti knjigu mladim čitaocima.

"MISLIŠA" U NAŠOJ ŠKOLI

Danas, 14. marta 2013. godine, u našoj školi je održano takmičenje iz matematike pod nazivom "MISLIŠA - 2013". Organizator ovog takmičenja je matematičko društvo "Arhimedes",Beograd.

REZULTATI TAKMIČENJA - STRANI JEZICI      (ENGLESKI JEZIK)
REZULTATI TAKMIČENJA - STRANI JEZICI (ENGLESKI JEZIK)

Dana 10. 3. OŠ "Jovan Mikić" je bila, kao i prethodnih godina domaćin OPŠTINSKOG TAKMIČENJA iz STRANIH JEZIKA.

REZULTATI TAKMIČENJA - STRANI JEZICI     (NEMAČKI JEZIK)
REZULTATI TAKMIČENJA - STRANI JEZICI (NEMAČKI JEZIK)

Pogledajte rezultate takmičenja iz NEMAČKOG JEZIKA

REZULTATI TAKMIČENJA - STRANI JEZICI  ( FRANCUSKI  I   ITALIJANSKI JEZIK )
REZULTATI TAKMIČENJA - STRANI JEZICI ( FRANCUSKI I ITALIJANSKI JEZIK )

Pogledajte rezultate takmičenja iz FRANCUSKOG I ITALIJANSKOG JEZIKA

OPŠTINSKO TAKMIČENJE IZ BIOLOGIJE

U nedelju, 3. marta 2013. godine, u OŠ "Đuro Salaj" održano je opštinsko takmičenje iz biologije. Naši učenici su zabeležili zavidne rezultate i plasirali se na sledeći rang takmičenja.

POKLONI ZA MAME – produženi boravak

Učenici produženog boravka su vredno pravili poklone da obraduju mame za Dan žena.

Učiteljice Erika i Danica

A napközis gyerekek nagy szorgalommal készitették az anyukáknak szánt nőnapi ajándékokat.

Danica és Erika tanitó nénik

ZAVOLELI SMO ENCIKLOPEDIJE

U školskoj biblioteci postoje knjige koje su kako učenici kažu "debele ali su jako lepe" - to su ENCIKLOPEDIJE.

UČENICI BIRAJU I GLASAJU

Od danas pa u narednih deset dana učenici mogu glasati za crtež/sastav koji im se najviše dopada.