OTVORENI DANI - NYÍLT NAPOK - Školska 2014/2015. godina

Program saradnje sa porodicom obuhvata i organizaciju otvorenog dana škole svakog meseca, kada roditelji, odnosno staratelji mogu da prisustvuju obrazovno-vaspitnom radu.

Otvoreni dani škole realizovaće se svakog meseca.

IZLOŽBA KUĆNIH LJUBIMACA

U okviru Dečje nedelje učenici naše škole priredili su izložbu svojih kućnih ljubimaca u petak,10.10. u dvorištu škole. Bilo je 25 pasa, 6 mačaka, po 2 zeca, hrčka, činčile, morska praseta. Ove godine su izostale ptice i kornjače. Vlasnici su se trudili da u najlepšem svetlu prikažu svoje ljubimce, a njihovu radoznali drugari su razgledali i zagledali, zapitkivali sve što ih je interesovalo. Dvorište je bilo prepuno bučnih učenika, a bilo je i nekoliko roditelja i baka.

TURNIR U ODBOJCI (devojčice 7. i 8. razred)

Uoči sportske i dečije nedelje organizovan je i turnir tj.međurazredno takmičenje za učenice 7.i 8.razreda.

JA IMAM TALENAT
TURNIR U FUDBALU (dečaci 7. i 8. razred)
LIMBO Dance
ŠizFriz
OPŠTINSKO TAKMIČENJE U STONOM TENISU

7.10.2014. od 9-12h u Hali sportova u Subotici održano je Opštinsko takmičenje u stonom tenisu.

TURNIR U FUDBALU (dečaci 5 i 6. razred)

Dana 8.10.2014 godine, u sklopu dečije nedelje, održan je turnir u malom fudbalu tj.međurazredno takmičenje za učenke 5 i 6 razreda. Učenici su bili izuzetno raspoloženi imotivisani pred takmičenje. Učestvovali su sledeći razredi: 5a, 5b, 5c, 5d, kao i 6a, 6b,6c,6d.

Veselo je bilo u ponedeljak i utorak

U okviru dečije nedelje učenici I-IV razreda naše škole su bili aktivni na svim poljima...Zumba kids sa Melitom Ostojić, fudbal, druženje sa predškolcima, igre spretnosti i Slatki restoran....