REZULTATI TAKMIČENJA - STRANI JEZICI  ( FRANCUSKI  I   ITALIJANSKI JEZIK )
REZULTATI TAKMIČENJA - STRANI JEZICI ( FRANCUSKI I ITALIJANSKI JEZIK )

Pogledajte rezultate takmičenja iz FRANCUSKOG I ITALIJANSKOG JEZIKA

OPŠTINSKO TAKMIČENJE IZ BIOLOGIJE

U nedelju, 3. marta 2013. godine, u OŠ "Đuro Salaj" održano je opštinsko takmičenje iz biologije. Naši učenici su zabeležili zavidne rezultate i plasirali se na sledeći rang takmičenja.

POKLONI ZA MAME – produženi boravak

Učenici produženog boravka su vredno pravili poklone da obraduju mame za Dan žena.

Učiteljice Erika i Danica

A napközis gyerekek nagy szorgalommal készitették az anyukáknak szánt nőnapi ajándékokat.

Danica és Erika tanitó nénik

ZAVOLELI SMO ENCIKLOPEDIJE

U školskoj biblioteci postoje knjige koje su kako učenici kažu "debele ali su jako lepe" - to su ENCIKLOPEDIJE.

UČENICI BIRAJU I GLASAJU

Od danas pa u narednih deset dana učenici mogu glasati za crtež/sastav koji im se najviše dopada.

USPEŠAN SEMINAR

Seminar za nastavnike predmetne nastave pod nazivom "Mehanizam uključivanja dece sa darovitošću i/ili smetnjama u u naredni nivo školovanja" održao se 1. i 2. marta 2013. godine u prostorijama OŠ "Jovan Mikić". Autori i predavači samog seminara su Ksenija Liščević i Branka Bešlić.

USPEH NA OPŠTINSKOM TAKMIČENJU IZ MATEMATIKE!

Opštinsko takmičenje učenika osnovnih škola iz matematike održano u OŠ „Majšanski put“ 02. marta 2013. , bilo je veoma uspešno za učenike naših četvrtih razreda.

KÖZSÉGI ANYANYELVI VERSENY

Vukov Johanna második helyezést ért el

POSETA DECI IZ "KOLEVKE"

U toku meseca oktobra učenici naše škole sakupljali su garderobu,slatkiše i igračke za decu iz „Kolevke“ – Dom za decu i omladinu „Kolevka“.

OBELEŽAVANJE JUBILEJA  "MILANSKI EDIKT 313-2013, SRBIJA"
OBELEŽAVANJE JUBILEJA "MILANSKI EDIKT 313-2013, SRBIJA"

Prvi čas 27.februara 2013. godine biće posvećen obeležavanju jubileja "Milanski edikt 313-2013, Srbija".