VERSMONDÓK

Részt vettünk a Smile Szabadkai Nagycsaládos Egyesület és a Kolibri Nagycsaládosok Egyesülete versmondó versenyén

Vest napisao-la - Horváth Rice Valéria - 05.11.2014.
PROMENA SMENE

Obaveštavamo učenike da od 3.11.2014. menjamo smenu.

Učenici nižih razreda na nastavu dolaze u prepodnevnoj smeni,
a učenici viših razreda u popodnevnu.

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 02.11.2014.
IRODALOMÓRA ISKOLÁN KÍVÜL

A hetedikesek és a nyolcadikosok színházi előadáson voltak

Vest napisao-la - Horváth Rice Valéria - 02.11.2014.
Školsko takmičenje u malom fudbalu

U okviru školskog takmičenja na nivou grada Subotice, odigrano je više utakmica na nekoliko lokacija u gradu.

PRIPREMAMO SE ZA NOĆ VEŠTICA

Učiteljica Torma Rva sa svojim učenicima je pripremila izložbu. Roditelji učenika su obezbedili bundeve koje su potom učenci ukrasili. Tako je nastala mala izložba, koja je ujedno i ukrasila školski atrijum

Okružno takmičenje u Stonom tenisu

15.10.2014. u Bačkoj Topoli održano je Okružno takmičenje u Stonom tenisu

Pesnikinja Mirjana Petrov u poseti našoj školi

U petak 24. oktobra 2014. godine, u našoj školi smo ugostili dečiju pesnikinju iz Kikinde Mirjanu Petrov.
Ona poznaje dečiji svet, njihove želje i potrebe i lepo ih je pretočila u stihove, a deca su uživala slušajuci stihove iz njenih knjiga.

Naši školarci su imali čast da recituju njene stihove kao i pesme koje su sami napisali. Pesnikinja ih je pohvalila. Bilo je svima prijatno i poželeli smo ponovno druženje.

SUNČANA JESEN ŽIVOTA U MZ MALI RADANOVAC

Učenici 3.a, 3b i 3c razreda naše škole pripremili su priredbu za bake i deke u MZ Mali Radanovac.

Uz muziku, veselje pesme i divne stihove svi smo se lepo osećali. Ljubazni domacini su nas počastili slatkišima, a mi smo im poželeli zdravlje i puno lepih trenutaka.

OPŠTINSKO-OKRUŽNO TAKMIČENJE U PLIVANJU ZA UČENIKE I UČENICE

Dana 16.oktobra 2014. održano je školsko opštinsko a ujedno i okružno takmičenje u plivanju na gradskom bazenu "Prozivka".Ukupno je učestvovalo 18 naših učenika

OTVORENI DANI - NYÍLT NAPOK - Školska 2014/2015. godina

Program saradnje sa porodicom obuhvata i organizaciju otvorenog dana škole svakog meseca, kada roditelji, odnosno staratelji mogu da prisustvuju obrazovno-vaspitnom radu.

Otvoreni dani škole realizovaće se svakog meseca.