IZLOŽBA RADOVA NA TEMU "MOJA MAMA,MOJA BAKA,MOJA TETKA…MOJE SVE"

U školsku biblioteku pristiglo je oko 110 predivnih radova i sastava naših učenika na temu "MOJA MAMA,MOJA BAKA,MOJA TETKA…MOJE SVE" . Svi prikupljeni radovi izloženi su u atrijumu.
Jednostavno nije bilo moguće izabrati najlepši rad pa su svih učenici dobili prigodnu nagradicu putem tombole.

OBAVEŠTENJE ZA RODITELJE U VEZI BESPLATNIH UDŽBENIKA

Od naredne, 2015/2016., školske godine učenici osnovnih i srednjih škola dobijaće besplatne udžbenike po kriterijumima koje je utvrdilo Ministarstvo – deca samohranih roditelja, deca iz hraniteljskih porodica i domova za nezbrinutu decu, deca iz porodica u kojima su oba roditelja nezaposlena, kao i drugi učenici iz materijalno ugroženih porodica.

KIS SZAVALÓINK NAGY SIKERE

Három tanulónk is sikeresen vette a körzeti szavalóversenyt: Szloboda Szonja (5.c), Sütő Teodóra (4.c) és Srđan Vasić (1.a) Szécsányban képviseli majd iskolánkat.

Elsősegély-tanfolyamon

Az ötödik és a hatodik osztályosok a Vöröskeresztben jártak

Opštinsko takmičenje iz ISTORIJE

Dana 8.3.2015.odrzano je Opštinsko takmičenje iz istorije u OŠ ,,Sonja Marinković".

Ucenik 6d, Luka Čupić osvojio je drugo mesto.
Čestitamo!!!!!

INGYEN TANKÖNYVEK

A jövő tanévben ingyen tankönyveket kaphatnak a rászorulók. Jelentkezni március 13-ig!

OKRUŽNO TAKMIČENJE IZ FIZIKE

U subotu 7.3.2015. godine у OŠ "Jovan Jovanović Zmaj" održano je je OKRUŽNO TAKMIČENJE IZ FIZIKE.

Našim učenicima čestitamo na postignutim rezultatima

VELIKI USPEH NAŠIH RECITATORA

Dana 07.03.2015.godine u Gradskoj biblioteci u organizaciji Gradske biblioteke Subotica i Zavoda za kulturu Vojvodine održano je Opštinsko takmičenje u recitovanju. Recitatore je pratio i ocenio žiri u sastavu:
predsednik žirija -Miodrag Petrović, glumac iz Novog Sada,Melinda Ladišić, pedagog iz Novog Sada i
Katarina Čeličković, profesorka iz Subotice.Na Zonskoj smotri recitatora nastupilo je 94 recitatora.
Veliki uspeh postigli su nasi recitatori i plasirali se dalje.
Najbolji recitatori nagrađeni su diplomom i ponovo će se takmičiti u recitovanju na Pokrajinskoj smotri u Sečnju od 24. do 26. aprila 2015. godine.
Sve čestitke Srđanu Vasiću , Sütő Teodóri i Szloboda Szonji !!!

Dodeljene diplome mladim matematičarima 3a

U velikoj većnici Gradske kuće najboljim matematičarima subotičkih osnovnih škola su svečano uručene diplome, nagrade i pohvale. Ponosni smo na našu Nađu i našeg Mitu. Za marljiv rad pored diplome, stigli su i slatkiši.

Predavanje u Crvenom krstu za učenike petih razreda

U četvrtak, 5.3.2015., učenici V razreda škole prisustvovali su prvom u nizu predavanja Crvenog krsta, predavanju o prvoj pomoći i aktivno učestvovali.