TANULÓINK AZ ÁMV-n - tanulónk rajza az ajándékfüzeten

Szép beszéd, színjátszás, fogalmazás, szóló ének, versmondás, prózamondás - ezekben a kategóriákban képviselték iskolánkat a felsősök.

OSMACI POLAGALI PROBNI PRIJEMNI

11.5.2013. učenici osmih razreda pisali probni prijemni iz maternjeg jezika (srpski jezik i mađarski jezik) i matematike

OSNOVNA ŠKOLA  "JOVAN MIKIĆ" PROSLAVILA 68.ROĐENDAN
OSNOVNA ŠKOLA "JOVAN MIKIĆ" PROSLAVILA 68.ROĐENDAN

Učenici i nastavnici osnovne škole Jovan Mikić obeležili su i proslavili njen 68. rođendan.

POZIVNICA

Sa zadovoljstvom Vas pozivamo na proslavu DANA ŠKOLE koja će se održati 10. маја 2013. godine (petak)
u prostorijama naše škole, sa početkom u 11 časova.

KREATIVNOST NA DELU

Predstavljamo Vam našu umetnicu, BOJANU MILENKOVIĆ.

MEGHÍVÓ

Szeretettel meghívjuk Önt a Jovan Mikić Általános Iskola ISKOLANAPI ÜNNEPSÉGÉRE, amelyet 2013. V. 10 – én (pénteken) tartunk 11 órai kezdettel. Szeretettel várjuk!

BESPLATNA ONLINE PRIPREMA ZA ZAVRŠNI ISPIT

Mala-matura.com je projekat besplatne online pripremne nastave za završni ispit, nastao pod pokroviteljstvom Srednje škole za informacione tehnologije ITHS, akreditovane od Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije. Cilj ovog projekta je da svim osnovcima koje očekuje upis u srednje škole i gimnazije omogući besplatnu i visokokvalitetnu pripremnu nastavu.

PROMENA SMENE

Dragi učenici i roditelji,

* Nenastavni dani su 1.,2.,3.,4.,5. i 6.maj.

* 7. maj (utorak) je nastavni dan.
* 7. maja je promena smene.
.
Učenici od V - VIII idu pre podne,prvi čas počinje u 7.30 h
Učenici od I - IV idu popodne, prvi čas počinje u 13.45 h

HUMANOST NA DELU

Dana 29. aprila 2013. godine od 15 do 18 časova u prostorijama OŠ "Jovan Mikić" u Subotici, održan je humanitarni Prolećni uskršnji vašar...

NAĐA LUKIĆ  MEĐU NAJBOLJIM MLADIM FIZIČARIMA
NAĐA LUKIĆ MEĐU NAJBOLJIM MLADIM FIZIČARIMA

U subotu 27.4.2013. u Zrenjaninu je održano državno (republičko) takmičenje iz fizike za učenike osnovnih škola. Učenica naše škole Nađa Lukić (6.b) osvojila je treće mesto i time zabeležila veliki uspeh!
Na takmičenju su učestvovali najbolji mladi fizičari šestih, sedmih i osmih razreda iz cele države. U toku dana u centru Zrenjanina organizovan je festival fizike a uveče "Astronomsko veče" gde su učenici imali priliku da pomoću teleskopa posmatraju zvezde!