OPŠTINSKO TAKMIČENJE IZ STRANIH JEZIKA

U našoj školi se 28. februara održalo takmičenje iz stranog jezika na opštinskom nivou.
Učenici su se takmičili u znanju iz engleskog, nemačkog, francuskog i italijanskog jezika.

GRADSKO TAKIMIČENJE IZ MATEMATIKE

U subotu, 28. februara, u školi "Miroslav Antić" na Paliću održano je gradsko takmičenje iz matematike na kojem je učestvovalo 370 učenika subotičkih osnovnih škola.

A LEGJOBB SZAVALÓK KÖZÖTT

Öt tanulónkból négy továbbjutott a körzeti szavalóversenyre. Név szerint: Szloboda Szonja, Srđan Vasić , Szőnyi Blanka és Sütő Teodóra

LEGJOBB NYELVTANOSAINK

Huszonöt tanuló mérte össze tudását az iskolai nyelvtanversenyen

OBAVEŠTENJE - OPŠTINSKO TAKMIČENJE IZ STRANIH JEZIKA

28.februara će se u našoj školi organizovati takmičenje iz stranih jezika na opštinskom nivou.

Za engleski jezik takmičenje počinje u 14 časova, a okupljanje učenika je u 13 časova.

Za nemački, francuski i italijanski jezik okupljanje učenika je u 11 časova, a takmičenje počinje u 12 časova.

Svim učenicima želimo puno uspeha.

Aktiv stranog jezika

NŐNAPRA, SZERETETTEL

„Az én anyukám, az én nagymamám, az én nagynénim.....az én mindenem” - rajz- és fogalmazáspályázat

OKRUŽNO TAKMIČENJE U ODBOJCI ZA UČENICE

Okružno takmičenje je ponovo održano u OŠ"Sonji Marinković",učestvovale su tri ekipe,ekipa naše škole,škola domaćin i ekipa iz Bajše OŠ"Bratstvo i jedinstvo".Naša ekipa je savladala obe ekipe i plasirala se na međuokružno takmičenje.

Rezultati:
OŠ"J.Mikić"-OŠ"B.jedinstvo" 25:10; 25:15
OŠ"J.Mikić"-OŠ"S.Marinković" 25:15 25:17

ČESTITAMO

USPEŠNA PROMOCIJA KVIZA GRADSKE BIBLIOTEKE

Danas su bibliotekarke Gradske biblioteke, Marijana Tenodi i Omerović Heléna uspele da zainteresuju mnoge učenike za interesantan kviz "Čitam i skitam". Podelile su im materijale i objasnile kako da kviz uspešno urade. Učenici imaju mogućnost da sami urade on line kviz na sajtu subiblioteka.rs ili da ga urade sa našom bibliotekarkom zajedno u školskoj biblioteci. Učesnici kviza postaju mogući dobitnici jedne od 125 vrednih nagrada!
Podsetile su učenike da je u toku promocija za učlanjenje u Gradsku biblioteku po ceni od 300 dinara.

Општинско такмичење из хемије

Општинско такмичење из хемије одржано је 22. фебруара 2015. године у О.Ш. "Матко Вуковић". На такмичењу је учествовало шест ученика наше школе, троје из VII и троје из VIII разреда.
Ученик који се пласирао на окружно такмичење је:

Јован Димитровић, VIIIб - III место

21. марта очекује га окружно такмичење у Апатину на којем ће учествовати основне школе Севернобачког округа.
Срећно!

PROMOCIJA KVIZA GRADSKE BIBLIOTEKE

Promocija kviza "Čitam i skitam" održaće se 24.02.2015.godine u učionici za Muzičku kulturu. Ovim kvizom Gradska biblioteka u saradnji sa našom,školskom bibliotekom, želi vratiti knjigu mladim čitaocima,a čitaoce biblioteci.
Raspored održavanja kratkih promocija je sledeći:

10.35 - I i III razredi na srpskom jeziku
11.00 - II i IV razredi na srpskom jeziku