ÁPRILIS ELSEJEI VIDÁM EST

Leendő elsősök ismerkedtek az iskolánkkal

Vest napisao-la - hrv - 01.04.2016.
ČITALAČKI DNEVNIK

Učenici naše škole vredno čitaju knjige iz školske biblioteke i međusobno se takmiče ko će pre do diplome i nagradice za marljivo čitanje.
Učenica Nina Kljajić III a prva je popunila Čitalački dnevnik,ubrzo za njom učenica Maja Vantuk III b a zatim naš prvačić Jana Skala I b.
Svaka čast MIKIĆEVCI!!!

Vest napisao-la - Vesna Kolar Perić - 31.03.2016.
Prvoaprilska čarobna noć

Posetite nas, prošetajte kroz našu školu, upoznajte se sa načinom rada, našim učenicima, učiteljicama, nastavnicima i rezultatima našeg rada.

Za uzvrat umi smo Vam pripremili mnoštvo iznenađenja i mogućnost da UČESTVUJETE U NAGRADNOJ IGRI!!!

IZVLAČENJE NAGRADA JE U 20h.

Obaveštavamo Vas da ovom prilikom imate mogućnost upisati vaše prvake u našu školu i pružiti im neobičan i nezaboravan upis u prvi razred u prvoaprilskoj noći.

Želimo Vam prijatan boravak i šetnju kroz našu školu.
Vaši Mikićevci

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 30.03.2016.
Akcija prikupljanja hrane za napuštene životinje

Prvoaprilska noć u našoj školi, omogućila je da vaša dobra volja i ljubav prema životinjama bude humanog karaktera.
Prikupljanjem hrane , možete dati svoj doprinos za napuštene životinje .

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 30.03.2016.
Elsősök beiratkozása

Április elsejétől várjuk a leendő tanulóinkat

Segítsünk az elhagyott állatokon!

Gyűjtést szervezünk az éhező gazdátlan állatok megsegítésére. Az április elsejei esti rendezvény keretében mindenki átadhatja adományát - főleg kutya- és macskaeledelt várunk.

PROFESIONALNA ORIJENTACIJAM OSMAKA - u poseti Hemijsko-tehnološkoj školi

23.3.2016. učenii 8a, 8b i 8d u pratnji nastavnice Olgice posetili su OTVORENA VRATA u Hemijsko-tehnološkoj školi. Odlična prezentacija škole, pohvale za naše domaćine, bilo je veoma interesantno i stvarno smo videli ponudu smerova ove srednje škole.

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 23.03.2016.
PROLEĆNI RASPUST

Prolećni raspust počinje u četvrtak 24.3.2016. i završava se u utorak 29.3.2016. godine.
Nastava počinje u sredu 30.3.2016. po važećem rasporedu

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 23.03.2016.
Multikulturalna jezičko tehnička radionica

22. 03. 2016.

Danas su učenici 3c i 4c razreda naše škole imali priliku da sa nastavnicom srpskog jezika kao nematernjeg Slavicom Rujević i tehničkog obrazovanja, Olgicom Buljovčić prisustvuju i pokažu svoje znanje i kreativnosti na ujedinjenom času srpskog jezika i tehničkog obrazovanja .
Mogli su uporedo da razviju jezičke i kreativne sposobnosti .

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 22.03.2016.
UGLEDNI ČAS tehničkog i informatičkog obrazovanja u 4a

Nastavnica Olgica Buljovčić je odrzala čas tehničkog i informatičkog obrazovanjau 4a.
Tema časa je bila Obrada materijala - papira i kartona. Pored predstavljanja predmeta koji učenike očekuje u petom razredu napravljena je korelacija sa nastavnim predmetima priroda i društvo i likovna kultura.
Na opšte zadovoljstvo svih pravili smo Ukršnje čestitke, koristeći quilling tehniku.
Bilo je veoma lepo i zanimljivo!

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 22.03.2016.