PODRŠKA PORODICI – NAJBOLjA PODRŠKA DECI

Učenici 4.a razreda sa učiteljicom Natalijom Tucakov su učestvovali u mnogim zanimljivim i edukativnim
aktivnostima. Pogledali smo pozorišnu predstavu „Matilda“, crtali likovne radove na temu „DECA SU UKRAS
SVETA“, zabavljali se u igri „POKAŽI ŠTA ZNAŠ“, učestvovali i mnogo naučili u likovnoj radionici u
MODERNOJ GALERIJI – LIKOVNI SUSRET na temu: „Vanzemaljska moda i prevozna sredstva“, družili se sa
roditeljima praveći figure od šišarki, kestenja, lišća, plastelina... i na kraju se družili sa kućnim ljubimcima.
Svi smo uživali u druženju i zabavi.

Vest napisao-la - Vesna Kolar Perić - 12.10.2015.
"SLATKI DAN"

Povodom dečje nedelje organizovali smo takmičenje malih poslastičara

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 12.10.2015.
Izložba kućnih ljubimaca

U okviru Dečje nedelje učenici naše škole priredili su izložbu svojih kućnih ljubimaca u petak,9.10. u dvorištu škole. Bilo je pasa, mačaka, zečevaa, hrčka, činčile, morska praseta, veverica, kornjača, papagaja, golubova....

Vlasnici su se trudili da u najlepšem svetlu prikažu svoje ljubimce, a njihovu radoznali drugari su razgledali i zagledali, zapitkivali sve što ih je interesovalo. Dvorište je bilo prepuno bučnih učenika, nastavnika, roditelja, baka i deka.

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 12.10.2015.
RAJZKIÁLLÍTÁS

A gyermekhét alkalmából rajzkiállítás nyílt tanulóink munkáiból

Vest napisao-la - Horváth Rice - 11.10.2015.
"SLATKI DAN"   -  ÉDES NAP
"SLATKI DAN" - ÉDES NAP

Povodom dečje nedelje organizovali smo takmičenje malih poslastičara
A gyermekhét egyik nagy eseménye volt a süteményverseny

Vest napisao-la - Horváth Rice - 11.10.2015.
KEDVENCEINK

Immár hagyománnyá vált, hogy a gyermekhéten nem csak a gyerekek, hanem házi kedvenceik is iskolába járnak. A pénteki kiállításon sokféle állatot mutattak be a kutyáktól a madarakig.

Vest napisao-la - horváth rice - 11.10.2015.
SLOBODNA BACANJA I TROJKE

Nakon objašnjenja pravila takmičenja učenici su se prvo takmičili u izvodjenju slobodnih bacanja a nakon toga i u trojkama.

Učenici 7. i 8-ih razreda koji su učestvovali:
Nemanja Popović, Dimitrije Petronijević, Karmela Vukov, Poljaković David, Stantić Oliver, Ivan Neorčić,Pavle Zvekić, Marko Vuković, Miloš Damljanović,Andrej Anišić, Aleksandar Kukolj, Aljoša Knežević.

POBEDNIK U SLOBODNIM BACANJIMA JE ANIŠIĆ ANDREJ, DOK JE U ŠUTIRANJU TROJKI POBEDIO NEORČIĆ IVAN UČENICI 8D RAZREDA.

Učenici 5. i 6-ih razreda koji su učestvovali:
Kosta Lugonja, Ognjen Golubović, Obrad Balać, Mateja Jovanić, Nikola Galić, Ognjen Šešlija, Nemanja Malav, Miloš MIlutin, Uroš Vidaković, Stefan Stojanović, Branko NIkolić, Virag Norbert, Vadoc Aron, Stefan Hladik, Milan Suvajdžić, Vidak Pavlović.

POBEDNIK U JEDNOJ I DRUGOJ KONKURENCIJI JE VADOC ARON UČENIK 6C RAZREDA.

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 09.10.2015.
IZLOŽBA DEČIJIH RADOVA

Na likovni konkurs raspisan u čast OSLOBOĐENJA SUBOTICE 10. oktobra poslali smo sve naše radove.
9. oktobra u VESTIBILU GRADSKE KUĆE prisustvovali smo otvaranju izložbe.
Po odluci žirija najlepše radove su nacrtali naši mali umetnici: NAĐA URBAN, LUKA MILOSAVLJEVIĆ, NEMANJA MEJEŠ, STRAHINJA STOJANOVIĆ I MARIO KOPUNOVIĆ.

Ponosni smo na njih!
ČESTITAMO!

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 09.10.2015.
JA IMAM TALENAT

Danas se u školi održalo takmičenje pod nazivom "Ja imam talenat". Učesnici su pokazali veliku hrabrost i još veći talenat. Svi učesnici su pohvaljeni i dobiće prigodne nagrade. Žiri nije mogao da izabere najboljeg jer su svi bili izuzetni!

Vest napisao-la - Vesna Kolar Perić - 08.10.2015.
ŠKOSLKO TAKMIČENJE U ODBOJCI

Nakon obavljenog žrebanja, pristupilo se takmičenju.
1. 5d:5a 15:2, dalje ide 5d,
2. 5b:5c 15:8, dalje ide 5b,
3. Finale 5b:5d 15:8,
POBEDNIK 5-IH RAZREDA JE EKIPA 5B.

1. 6a:6e 15:8, dalje ide 6a,
2.6b:6c 15:17,ide dalje 6c,
3. 6a:6c 10:15, dalje ide 6c,
4. 6d:6c 15:10,
POBEDNIK 6. JE 6D RAZRED.

1.7b:7c 15:9, dalje ide 7b,
2. 7a:7b 18:16,dalje ide 7a,
3. Finale 7a:7b 15:12,
POBEDNIK 7-IH RAZREDA JE 7A.

1.8d:8a 25:13, dalje ide 8d,
2. 8a:8b 25:15, dalje ide 8a,
3.FINALE 8d:8b 25:20,
POBEDNIK 8-IH RAZREDA JE 8D.

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 08.10.2015.