Opštinsko takmičenje iz hemije

Marčetić Helena 2. mesto,

Čpajak Grigorije 3. mesto

Dobo Armin 2. mesto

Vest napisao-la - adminolgica - 02.03.2020.
KAKO MOŽEMO "ČITATI I SKITATI"?

Zajedničkom saradnjom bibliotekarke Gradske biblioteke i školske bibliotekarke učenici naše škole saznali su kako i gde mogu "Čitati i skitati". Uputile su učenike naše škole na već dobro poznat kviz "Čitam i skitam". Kroz pitanja i odgovore pokazale su im o čemu se radi ove godine u kvizu i otkrile im je koje vredne nagrade ih očekuju, ako urade pomenuti kviz. Učesnici kviza postaju mogući dobitnici jedne od 250 vrednih nagrada! Takođe su obavestile učenike da je u toku promocija za učlanjenje u Gradsku biblioteku po ceni od 300 dinara.

KAKO DO VREDNIH NAGRADA GRADSKE BIBLIOTEKE? Jednostavno- Učenici imaju mogućnost da sami urade on line kviz na sajtu subiblioteka.rs ili da ga urade sa našom bibliotekarkom zajedno u školskoj biblioteci.

Vest napisao-la - Vesna K. Perić - 02.03.2020.
"ČITAJMO GLASNO"

U našoj školi simbolično je realizovana akcija Društva školskih bibliotekara Srbije "Čitajmo glasno". "Glasno" su čitali učenici 1. razreda. Cilj ove akcije je podsticanje čitanja,negovanje maternjeg jezika kao i afirmacija kulture i umetnosti.

Vest napisao-la - Vesna K. Perić - 02.03.2020.
NAJBOLJI RECITATORI NAŠE ŠKOLE

Danas je škola bila puna sjajnih recitatora. Čvrsto smo im držali palčeve. Saslušali smo sve talentovane recitatore, a odluku o najboljim recitatorima prepustili smo žiriju. Članovi žirija su bili Snežana Čutura,Dušica Kosović ,Anamarija Vlahović, Valerija Horvat Rice i Vesna Kolar Perić. Imali su zaista težak zadatak-izabrati najbolje.
Najbolji ovogodišnji recitatori su Kosta Baćović 4a, Csehak Emma 1c , Kalina Reković 6 d i Sebők Cs. Szintia 5 c. Svi učesnici zaslužili su velike,ogromne aplauze,zaista su bili sjajni!

Vest napisao-la - Vesna K. Perić - 24.02.2020.
ЈАВНА НАБАВКА МАЛЕ ВРЕДНОСТИ ЈН 1/2020 - ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА

ПОЗИВ ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПОНУДА ЗА ЈАВНУ НАБАВКУ ДОБАРА- ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА - ЈАВНА НАБАВКА МАЛЕ ВРЕДНОСТИ ЈН 1/2020

КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦИЈА

Vest napisao-la - adminolgica - 19.02.2020.
Dodeljene nagrade najuspešnijim matematičarima

Svečana dodela nagrada i pohvala za postignute rezultate na Gradskom takmičenju iz matematike, Velika većnica Gradske kuće.

Vest napisao-la - adminolgica - 12.02.2020.
Važno obaveštenje!

Zbog epidemije gripa, nastava se obustavlja od 12. do 21. februara. Vidimo se u ponedeljak, 24. februara.  .

Vest napisao-la - adminolgica - 11.02.2020.
Školsko takmičenje u šahu

Dana 31.1.2020.u našoj školi održano je školsko takmičenje u šahu za učenike od 5.-8.razreda. Ukupno je bilo 40 učenika i nakon međusobno odigranih 3 ili 4 kola napravljena je selekcija i 16 učenika ima priliku da se takmiči na opštinskom takmičenju koje će se održati u martu.

Učenici i učenice koji su ostvarili plasman na opštinsko takmičenje su:
Lena Čabarkapa 5b, Nađa Mijakovac 5a, Ognjen Kuzmanović 5b, Žarko Čubrilo 5b, Leon Budinčević 5a. Boris Barši 5a

Stojanović Stefan 6b, Srđan Vasić 6b , Matea Ifković 6b, Larisa Majski 6d, Vuk Dragović 6d

Anja Đedović 7a, Kovačić Martin 7c, Farbaš Mario 7c, Berček Marko 7c, Dobo Armin 7c

Nastavnice: Dijana Peić i Eleonora Arčon

Vest napisao-la - adminolgica - 09.02.2020.
DODELA NAGRADA učesnicima LITERARNOG I LIKOVNOG KONKURSA U OKVIRU 5. DEČJIH SVETOSAVSKIH DANA

Dodela nagrada u OŠ "Jovan Mikić"

Vest napisao-la - Vesna K. Perić - 05.02.2020.
Sveti Sava školska slava

Savindan se obeležava u svim školama u Srbiji kao školska slava. U našoj školi školska slava obeležena je svečanom priredbom kojoj su prisustvovali učenici,njihovi roditelji i svi prijatelji škole. Imali smo posebnu čast da našu priredbu upotpuni gradonačelnik grada Subotice Bogdan Laban.
Ovogodišnji kum naše škole je Srđan Samardžić.

Vest napisao-la - Vesna K. Perić - 30.01.2020.