Oni dolaze: Jelena Milošev, učenica OŠ "Jovan Mikić" i Osnovne baletske škole "Raičević"

U cilju promovisanja talentovanih i izrazito uspešnih učenika osnovnih i srednjih škola u Subotici, njihovih rezultata i postignuća tokom osnovnog i srednjeg obrazovanja nastavljamo serijal tekstova posvećenih ovim mladim ljudima koji su privukli pažnju i lep su primer društvu. Naredna priča je o Jeleni Milošev, učenici OŠ "Jovan Mikić" i OBS "Raičević".

Nastavak na ... www.subotica.com

RASPORED DOLASKA UČENIKA U ŠKOLU
ZA POČETAK ŠKOLSKE 2017/2018. godine

ČETVRTAK 31. 8.2017. godine
Svečani prijem prvaka u 10 časova

PETAK 1.9.2017.
I smena (učenici od I – IV razreda) u školu dolaze u 7.40 časova
II smena (učenici od V – VIII razreda) u školu dolaze u  11 časova

Vest napisao-la - admin osjovan - 28.08.2017.

POZIVNICA ZA ĐAKE PRVAKE

Dragi đaci prvaci i roditelji,
31.08.2017.godine u 10 časova, naša škola "Jovan Mikić" svečano otvara svoja vrata i poziva vas da upoznate čarobno carstvo naše škole.
Zajedno ćemo da se družimo,učimo i rastemo!

SRDAČNO VAS OČEKUJEMO!

Vest napisao-la - Vesna Kolar Perić - 23.08.2017.

Meghívó

Kedves Elsősök!
Értesítünk benneteket, hogy augusztus 31-én, 10 órai kezdettel, tanévnyitó ünnepély lesz
iskolánkban.
Szeretettel várunk!

Vest napisao-la - Vesna Kolar Perić - 23.08.2017.
Oni dolaze: Dario Vajda

U cilju promovisanja talentovanih i izrazito uspešnih učenika osnovnih i srednjih škola u Subotici, njihovih rezultata i postignuća tokom osnovnog i srednjeg obrazovanja nastavljamo serijal tekstova posvećenih ovim mladim ljudima koji su privukli pažnju i lep su primer društvu. Naredna priča je o Dariu Vajdi, učeniku OŠ "Jovan Mikić" i fudbaleru FK "Subotica".

Nastavak na ... www.subotica.com

Vest napisao-la - admin osjovan - 20.08.2017.
П О З И В  ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПОНУДА ЗА ЈАВНУ НАБАВКУ РАДОВА
П О З И В ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПОНУДА ЗА ЈАВНУ НАБАВКУ РАДОВА

На основу члана 55. став 1. тачка 2., члана 57. и члана 60. став 1. тачка 2. Закона о јавним набавкама („Службени гласник РС“ бр. 124/12, 14/15 и 68/15) и Одлуке о покретању поступка јавне набавке ЈНМВ 1/2017 дел.бр.: 06-1-18/2017. од 02.08.2017. год., наручилац
ОСНОВНА ШКОЛА „ ЈОВАН МИКИЋ “ СУБОТИЦА
Упућује
П О З И В

ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПОНУДА ЗА ЈАВНУ НАБАВКУ РАДОВА-  Радови на  на  уређењу спољног мултифункционалног спортског терена
ЈАВНА НАБАВКА МАЛЕ ВРЕДНОСТИ
ЈН 1/2017

Овде можете преузети

ПОЗИВ
КОНКУРСНУ ДОКУМЕНТАЦИЈУ

Članak "ONI DOLAZE"

U cilju promovisanja talentovanih i izrazito uspešnih učenika osnovnih i srednjih škola u Subotici, njihovih rezultata i postignuća tokom osnovnog i srednjeg obrazovanja nastavljamo serijal tekstova posvećenih ovim mladim ljudima koji su privukli pažnju i lep su primer društvu. Naredna priča je o Luki Čupiću, đaku generacije OŠ "Jovan Mikić".

Nastavak na ... subotica.com

Vest napisao-la - admin osjovan - 07.07.2017.
Objavljena rešenja kombinovanog testa

Učenici osmog razreda osnovnih škola u Srbiji, njih oko 70.000, polagalo je danas od 9 do 11 časova kombinovani test, koji se sastojao od pitanja iz oblasti biologije, geografije, istorije, fizike i hemije.

Ministarstvo prosvete objavilo je rešenja kombinovanog testa koji su danas, poslednjeg dana male mature polagali osmaci u Srbiji

Rešenje testa možete da pogledate OVDE.
Ovim testom je zavšreno trodnevno plaganje male mature.

Sva tri testa boduju se sa najviše 10 bodova. Na završnom ispitu, učenik može da ostvari za tri testa maksimalno 30 bodova. Na završnom ispitu svi testovi sadržaće potpuno nepoznate zadatake u odnosu na zadatake iz zbirki za pripremu. Učenici osmih razreda u srednje škole će konkurisati sa bodovima sakupljenim na osnovu uspeha u poslednja tri razreda osnovne škole sa najviše 70 bodova

Preliminarni rezultati završnog ispita biće objavljeni 18. juna do 8 časova, a konačni 23. juna do 8 časova. Predaja popunjene liste želja je 24. juna u 8 časova. Raspored učenika po srednjim školama biće objavljen 3. jula, dok je prvi krug upisa u srednje škole planiran za 4. i 5. jul.

Vest napisao-la - admin osjovan - 16.06.2017.
Objavljena rešenja testa iz matematike

Ministarstvo prosvete objavilo je rezultate testa iz MATEMATIKE.
Rešenje
za test možete videti OVDE.

Vest napisao-la - admin osjovan - 15.06.2017.
Počelo polaganje završnog ispita - male mature 2017

Testom iz srpskog/maternjeg jezika počinje polaganje završnog ispita. Maturanti - srećno!

Vest napisao-la - admin osjovan - 14.06.2017.