Segítsünk az elhagyott állatokon!

Gyűjtést szervezünk az éhező gazdátlan állatok megsegítésére. Az április elsejei esti rendezvény keretében mindenki átadhatja adományát - főleg kutya- és macskaeledelt várunk.

PROFESIONALNA ORIJENTACIJAM OSMAKA - u poseti Hemijsko-tehnološkoj školi

23.3.2016. učenii 8a, 8b i 8d u pratnji nastavnice Olgice posetili su OTVORENA VRATA u Hemijsko-tehnološkoj školi. Odlična prezentacija škole, pohvale za naše domaćine, bilo je veoma interesantno i stvarno smo videli ponudu smerova ove srednje škole.

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 23.03.2016.
PROLEĆNI RASPUST

Prolećni raspust počinje u četvrtak 24.3.2016. i završava se u utorak 29.3.2016. godine.
Nastava počinje u sredu 30.3.2016. po važećem rasporedu

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 23.03.2016.
Multikulturalna jezičko tehnička radionica

22. 03. 2016.

Danas su učenici 3c i 4c razreda naše škole imali priliku da sa nastavnicom srpskog jezika kao nematernjeg Slavicom Rujević i tehničkog obrazovanja, Olgicom Buljovčić prisustvuju i pokažu svoje znanje i kreativnosti na ujedinjenom času srpskog jezika i tehničkog obrazovanja .
Mogli su uporedo da razviju jezičke i kreativne sposobnosti .

UGLEDNI ČAS tehničkog i informatičkog obrazovanja u 4a

Nastavnica Olgica Buljovčić je odrzala čas tehničkog i informatičkog obrazovanjau 4a.
Tema časa je bila Obrada materijala - papira i kartona. Pored predstavljanja predmeta koji učenike očekuje u petom razredu napravljena je korelacija sa nastavnim predmetima priroda i društvo i likovna kultura.
Na opšte zadovoljstvo svih pravili smo Ukršnje čestitke, koristeći quilling tehniku.
Bilo je veoma lepo i zanimljivo!

UGLEDNI ČAS tehničkog i informatičkog obrazovanja u 4d

Nastavnica Olgica Buljovčić je odrzala čas tehničkog i informatičkog obrazovanjau 4d.
Tema časa je bila Obrada materijala - papira i kartona i pravilna upotreba alata. Pored predstavljanja predmeta koji učenike očekuje u petom razredu napravljena je korelacija sa nastavnim predmetima priroda i društvo i likovna kultura.
Bilo je veoma lepo i zanimljivo!

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 22.03.2016.
PREDSTAVA  "JOŠ SAMO DANAS U VAŠEM GRADU"
PREDSTAVA "JOŠ SAMO DANAS U VAŠEM GRADU"

Ispred Saveza dramskih umetnika Srbije,glumica Gordana Tasić posetila je našu školu. Izvela je fantastičnu predstavu za niže razrede pod nazivom "Još samo danas u vašem gradu". Predstava je interaktivna,neobična i puna skrivenih poruka koja glumica kroz maštu i zabavu prenosi dečici.

Vest napisao-la - Vesna Kolar Perić - 21.03.2016.
Opštinsko takmičenje iz srpskog jezika

Opštinsko takmičenje iz srpskog jezika održano je 20.3.2016. u OŠ ,,Sveti Sava".
Na okružno takmičenje plasirali su se sledeći učenici:
Iva Vojinović i Dario Vajda peti razred,
Isidora Stojanović sedmi razred,
Dunja Liliom i Sara Ljubović osmi razred.

Čestitamo našim učenicima!

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 21.03.2016.
AKCIJA PLANINARSKE SEKCIJE - šetnja u prirodi i poseta adrenalin parku „Zemlja čuda“

20.mart 2016
Članovi planinarske sekcije su prvi dan proleća proveli u prirodi. U pratnji planinarskog vodiča i nastavnika prošetali su stazama Fruške gore. Uživajući u lepoti prirode i divnom prolećnom danu prešli su trasu od 12 km.

Koliko su hrabri i spretni pokazali u adrenalin parku „Zemlja čuda“, gde su uspešno savladali sve prepreke.

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 21.03.2016.
KÖZSÉGI ANYANYELVI VERSENY MAGYARBÓL - ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАЂАРСКОГ ЈЕЗИКА

Szabó Réka Dorottya első helyezést ért el - Ученица 7.ц разреда, Дороћа Р. Сабо освојила прво место

Vest napisao-la - hrv - 20.03.2016.