Házi olvasmány színpadon

Az Erkel Színházban jártunk

Vest napisao-la - Horváth Rice Valéria - 07.12.2015.
"TRI JELKE I DEDA MRAZ"

Došao je i taj dan kada smo za naše male drugare - buduće školarce i roditelje predstavili našu novogodišnju predstavu. Svi smo uživali u glumi, pesmi i igri. Pravili smo i male novogodišnje ukrase. Sreća i veselje se širilo našom učionicom. Hvala malim drugarima i roditeljima što su uveličali našu predstavu. Bravo za moje odlične glumce!

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 07.12.2015.
Aktivnosti učenika na času Srpskog jezika kao nematernjeg

Učenici svojim radom kvalitetno proširuju svoje obrazovanje stiču jezičku kulturu i pismenost .Naša škola je prijatno mesto ,u njoj deca stiču ljubav ,društvo i znanje.

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 04.12.2015.
ОДЛУКЕ О ДОДЕЛИ УГОВОРА - ЕКСКУРЗИЈЕ

На основу члана 108. Закона о јавним набавкама (''Службени гласник РС'' бр.:124/2012, 14/2015 и 68/ 2015) и Извештаја о стричној оцени понуда број: 06-1-29/2015, од  27.11.2015.год, директор ОШ „ Јован Микић“-Суботица, доноси

ОДЛУКУ О ДОДЕЛИ УГОВОРА У ОТВОРЕНОМ ПОСТУПКУ СА ЦИЉЕМ ЗАКЉУЧЕЊА ОКВИРНОГ СПОРАЗУМА  У  ЈАВНОЈ НАБАВЦИ УСЛУГА–УСЛУГЕ ИЗВОЂЕЊА ЕКСКУРЗИЈЕ ГУЉАШ ЧАРДА-РОКИН САЛАШ-Партија бр.1. ЈН  2/2015

ОДЛУКУ О ДОДЕЛИ УГОВОРА У ОТВОРЕНОМ ПОСТУПКУ СА ЦИЉЕМ ЗАКЉУЧЕЊА ОКВИРНОГ СПОРАЗУМА  У  ЈАВНОЈ НАБАВЦИ УСЛУГА–УСЛУГЕ ИЗВОЂЕЊА ЕКСКУРЗИЈЕ  ЦАРСКА БАРА-Партија бр.2. ЈН  2/2015

ОДЛУКУ О ДОДЕЛИ УГОВОРА У ОТВОРЕНОМ ПОСТУПКУ СА ЦИЉЕМ ЗАКЉУЧЕЊА ОКВИРНОГ СПОРАЗУМА  У  ЈАВНОЈ НАБАВЦИ УСЛУГА–УСЛУГЕ ИЗВОЂЕЊА ЕКСКУРЗИЈЕ Ваљево-Бранковина-Тршић-Бања Ковиљача-Сунчана Река-Засавица-Партија бр.3. ЈН  2/2015

ОДЛУКУ О ДОДЕЛИ УГОВОРА У ОТВОРЕНОМ ПОСТУПКУ СА ЦИЉЕМ ЗАКЉУЧЕЊА ОКВИРНОГ СПОРАЗУМА  У  ЈАВНОЈ НАБАВЦИ УСЛУГА–УСЛУГЕ ИЗВОЂЕЊА НАСТАВЕ У ПРИРОДИ РОЖАНСТВО-Партија бр.5. ЈН  2/2015

ОДЛУКУ О ДОДЕЛИ УГОВОРА У ОТВОРЕНОМ ПОСТУПКУ СА ЦИЉЕМ ЗАКЉУЧЕЊА ОКВИРНОГ СПОРАЗУМА  У  ЈАВНОЈ НАБАВЦИ УСЛУГА–УСЛУГЕ ИЗВОЂЕЊА  НАСТАВЕ У ПРИРОДИ ГУЧЕВО-Партија бр.6. ЈН  2/2015

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 02.12.2015.
PREDSTAVA "LOLA VIOLA I CILE MILE"

25.novembra održana je prestava u našoj školi na srpskom jeziku za niže razrede. Predstava nosi naziv " LOLA VIOLA I CILE MILE". Glumica Višnja Petrović predstavila nam se sa zanimljivom i komičnom predstavom koja je nasmejala sve učenike i njihove učiteljice. Svaka Višnjina predstava ima poruku koju vešto i na smešan način prenese deci.

Vest napisao-la - Vesna Kolar Perić - 01.12.2015.
Finale opštinskog prvenstva u odbojci za dečake

Ekipe koje su prošle ranije su se sastale:
Matko Vuković-Jovan Mikić 2:0 (25:16, 25:15),
Sonja Marinković-Jovan.J.Zmaj 2:0 (25:5,25:22),

Za treće mesto
Jovan Mikić- Jovan J.Zmaj 2:0 (25:12,27:25),
naša školska ekipa je na taj način zauzela 3.mesto na opštinskom takmičenju iz odbojke!

Vođa školske ekipe, nastavnik fizičkog vaspitanja Saša Terzija.

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 23.11.2015.
VERSFARAGÓ MŰHELY

A hatodik osztályokban versírási gyakorlatot tartottunk. Néhányat közzéteszünk a 6.e osztály jól sikerült munkáiból.

Vest napisao-la - H. R.V. - 20.11.2015.
Opštinsko takmičenje-Odbojka-devojke

Dana 18.11.2015. odigrano je opštinsko takmičenje u odbojci za učenice.Naša škola je kao domaćin ugostila dve ekipe iz OŠ "Miloš Crnjanski" i OŠ "Majšansku put".
Pobedom nad obe ekipe naša ekipa je ostvarila plasman među 4 najbolje ekipe u opštini i plasiranje u finale.

Finale je odigrano u OŠ "Ivan Milutinović" dana 23.11.2015.
Odigrali smo dve utakmice
OŠ "J.Mikić"-OŠ "S.Marinković" 0:2 (poraz)
OŠ "J.Mikić"-OŠ "M.Antić" 2:0(pobeda) .
Konačan plasman naše škole je 3.mesto u opštini,čestitamo .
Sastav ekipe: Dragana Fazekaš, Milica Vukelić, Jovana Lončar, Ivana Ilić, Anja Slović, Aleksija Šarčević, Vasja Filipović, Ana Šebek, Jovana Lakić, Dunja Jurić, Lejla Kujundžić, nastavnik Dijana Peić

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 19.11.2015.
UGLEDNI ČAS NASTAVNIKA ISTORIJE

Tema: “97 godina od oslobođenja grada Subotice”

Nastavnik istorije Radomir Ninkov je organizovao čas sećanja na oslobođenje grada Subotice 13.novembra 1918.godine. kada je srpska vojska oslobodila Suboticu i područije oko nje i to u završnim vojnim operacijama 1. Svetskog rata.

Vest napisao-la - Vesna Kolar Perić - 19.11.2015.
У посети специјалној школи Жарко Зрењанин

18. 11.2015.год.
Представници ђачког парламента ОШ ‘’ Јован Микић’’са својим наставницима и директором школе посетили су вршњаке ОШ ''Жарко Зрењанин''.
Том приликом су их обрадовали пригодним поклонима.

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 18.11.2015.