Obeležen MEĐUNARODNI DAN FIZIČKE AKTIVNOSTI

Vest napisao-la - osjovan - 10.05.2018.
Otvorena izložba učeničkih radova povodom Dana škole

Povodom Dana škole organizovan je literarni i likovni konkurs.
Učenici su imali mogućnost da crtaju bilo kojom tehnikom,na bilo kom formatu papira.
Ovogodišnja tema konkursa je "Škola u mom srcu".
Stručni žiri je imao težak zadatak i evo rezultata

LITERARNI KONKURS
KATEGORIJA NIŽI RAZREDI
1.mesto Milica Lukić,2.a i Maša Petković,4.b
2. mesto Anja Kljajić,3.a i Ognjen Kuzmanović,3.b
3. mesto Uroš Konatar.3.b, i Jana Vasić,2.a

KATEGORIJA VIŠI RAZREDI
1.mesto Vedran Bošnjak,6.a,
2. mesto Anja Đaković.7.d
3.mesto Jovan Popov,8.b

KATEGORIJA jezik društvene sredine:
1. mesto Andrea Šegec,7.c,
2.mesto Kristijan Šebek 7.c,
3.mesto Oliver Herbatin

Vest napisao-la - osjovan - 09.05.2018.
Male olimpijske igre

Dobar dan svima,
danas su održane male olimpijske igre u O.Š."Ivan Milutinovic". Naša škola i školica sporta je učestvovala i zauzeli smo 1.mesto u konkurenciji 5 osnovnih škola iz Subotice.
Deca su se sjajno borila, bodrila međusobno, družila i ostvarili smo lep rezultat i plasirali smo se na školsku olimpijadu Vojvodine.

MALI ŠAMPIONI

Ekipu su predvodili nastavnici fizičkog vaspitanja Dijana Peić i Saša Terzija

Vest napisao-la - osjovan - 08.05.2018.
U poseti tehničkoj školi

U okviru profesionalne orijentacije učenici osmih razreda posetili Tehničku školu. Na licu mesta su imali priliku da se upoznaju sa područjima rada koje nudi ova škola, da pogledaju kabinete i pitaju šta ih interesuje u vezi upisa. Takođe su imali priliku da vide i učeničke radove u okviru Projektne nedelje.
Hvala osoblju škole koje ima je pružilo priliku da dobiju potrebne informacije.

Vest napisao-la - osjovan admin - 08.05.2018.
HUMANITARNA AKCIJA - Našem učeniku Danielu  transplantacija srca i pluća jedina nada
HUMANITARNA AKCIJA - Našem učeniku Danielu transplantacija srca i pluća jedina nada

Daniel Budai je učenik sedmog razreda naše škole, ali nastavu već tri godine pohađa od kuće. Daniel već tri godine ne pohađa nastavu u školi, već mu nastavnici dolaze kod kuće, pa se njegov život od tada odvija u četiri zida, a tek ponekad izađe do apoteke ili prodavnice.

Pre sedam godina Danielu je otkrivena ozbiljna bolest srca, vremenom je bolest napredovala i zahvatila pluća, a njegovoj majci prošle godine saopšteno je da je transplantacija oba organa neminovna. Transplantaciju je moguće uraditi jedino u inostranstvu za šta nedostaju finansijska sredstva.
Neophodna je transplantacija srca i pluća kako bi nastavio sa normalnim detinjstvom i što pre se vratio u školsku klupu među vršnjake. Pored toga što je teško bolestan Daniel sa majkom Monikom živi u izuzetno teškim materijalnim uslovima.

Iako Daniel pohađa nastavu kod kuće i ima sve ocene njegova želja i želja njegovih nastavnika, drugara i majke je da se što pre vrati u školsku klupu među vršnjake. Sa tim ciljem i škola je organizovala akcije prikupljanja pomoći za ovog dečaka, ali to nažalost nije dovoljno, a grupa roditelja odlučila je da akciju proširi na ceo grad.

Ovom dečaku i njegovoj majci neophodna je pomoć u vidu finansijskih sredstava, ali i hrane, garderobe, kućnih aparata,ogreva, odeće i obuće.
Ovom prilikom apelujemo na sve privredne subjekte, kompanije, ali i sve građane da, ukoliko su u mogućnosti, na bilo koji pomognu ovoj porodici. Svi oni koji su zainteresovani da pomognu mogu da se obrate Udruženju građana roditelji Subotice putem mail adrese roditelji.subotice@gmail.com ili majci Moniki na broj telefona 064/322-69-75. Uskoro će u gradu biti postavljene i kutije za pomoć Danielu.

Vest napisao-la - osjovan admin - 30.04.2018.
ОБАВЕШТЕЊЕ o закљученом уговору о јавној набавци  1 2018
ОБАВЕШТЕЊЕ o закљученом уговору о јавној набавци 1 2018

ОБАВЕШТЕЊЕ - o закљученом уговору о јавној набавци

ОДЛУКА о додели уговора

Vest napisao-la - osjovan admin - 28.04.2018.
АТЛЕТИКА И МИНИ АТЛЕТИКА

На градском стадиону, 26.04.2018. одрѕано је окружно такмичење из атлеетике и мини атлетике.

За нашу школу су наступали следећи ученици:

Лиана орват Катаи 5ц разред, скок у вис 1. Место и пласман на међуокружно такмичење и школску олимпијаду,
Петраш Богларка 5ц разред, бацање кугле,
Јелача Саша 6б, скок у вис, 3.место,
Јурић Душан 6б, 300м трчање, 3 место,
Барбара Берчек 7ц, 600м трчање, 1. Место, пласман на међуокружно такмичење и школску олимпијаду,
Шегец Андреа 7ц, бацање кугле, 2.место.
Стајић Анђела 7б, скок удаљ,
Врга Бојана 7б, трчање 300м.
Томић Матија 7б, трчање 800м,
Вајда Дарио 7б,  трчање 800м,
Грујић Филип , трчање 300м.

Екипу припремали и водили наставници физичког васпитања Дијана Пеић и Саша Терзија.

Честитамо!

Vest napisao-la - osjovan admin - 26.04.2018.
POKRAJINSKA SMOTRA RECITATORA

20.aprila održana je Pokrajinska smotra recitatora u Sečnju. Učenica Jana Vasić 2 a uspela je da dobije pohvalu od 49 recitatora mlađeg uzrasta.

Vest napisao-la - Vesna Kolar Perić - 23.04.2018.
Volonterska akcija  učenika 7. razreda
Volonterska akcija učenika 7. razreda

Danas su učenici sedmog razreda uz podršku i pomoć svojih odeljenskih starešina odradili volontersku akciju „farbanje školske ograde“

Bila je to prilika da ulepšamo školu za njen dan, kao i da obojimo što lepše ove poslednje dane u školi našim malim maturantima.

Vest napisao-la - osjovan admin - 23.04.2018.
Konkurs Photo – reflexion

U subotu, 21.4.2018. su učenice sedmog razreda učesvovale na konkursu Photo – reflexion gde smo imali priliku da među prvima vidimo našu obnovljenu sinagogu

Učestvovale su: Bianka Molnar 7d, Ana Marija Budimlić 7a, Mia Heger 7a, Ana Pribojan 7a, Biljana Stojković 7b, Tamara Laković 7b

Rezultati konkursa biće poznati nakon 1.maja

Vest napisao-la - osjovan admin - 21.04.2018.