OKRUŽNO TAKMIČENJE IZ TEHNIČKOG I INFORMATIČKOG OBRAZOVANJA

Na Okružnom takmičenju iz tehničkog i informatičkog obrazovanja, koje se održalo 2. aprila 2016. godine u OŠ "Matija Gubec" u Tavankutu našu školu je predstavljala učenica 6d DUNJA JURIĆ.

U oblasti Papirno modelarstvo 6. razred, u konkurenciji 12 učenika iz 11 škola okruga, Dunja je osvojila II MESTO, osvojivši 94 do maksimalnih 100 bodova i izborila učešće na republičkom takmičenju, koje će se održati 13-14. maja u Nišu. Nastavnik -mentror: Olgica Buljovčić

ČESTITAMO DUNJI I PUNO USPEHA NA REPUBLIČKOM TAKMIČENJU koje će se održati u Nišu, 13-14. maja.

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 02.04.2016.
KETTŐS SIKER AZ ÁMV-n

Fogalmazásírás kategóriában 2. és 3. helyezést értünk el Apró Dorottyának és Tóth Noéminek köszönhetően.
Gratulálunk nekik.

PRVOAPRILSKA ČAROBNA NOĆ

Ova noć je zaista imala poseban značaj, kako za sve nas u školi, tako i za roditelje i njihove buduće prvake.
Osmeh na licu svakog deteta, kroz igru i druženje, neprocenjive je vrednosti .
Osim nagrada za mališane u ovoj školi sledilo je iznenađenje i za naše uvažene kolege.

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 01.04.2016.
NAGRAĐENI UČESNICI KVIZA “ČITAM I SKITAM”

1.april je dan kada se obeležava Međunarodni dan knjige. Tačno u 12 časova počelo je izvlačenje nagrada za učesnike koji su učestvovali u kvizu "Čitam i skitam".
Kviz je organizovala Gradska biblioteka.
Mnogi učenici naše škole su nagrađeni – spisak nagrađenih možete pogledati na ovom linku http://www.subiblioteka.rs/sr/kviz-detaljnije/104/

Veliko bravo za sve učesnike ovoga kviza,a srećnim dobitnicima nagrade čestitamo!

Vest napisao-la - Vesna Kolar Perić - 01.04.2016.
ÁPRILIS ELSEJEI VIDÁM EST

Leendő elsősök ismerkedtek az iskolánkkal

Vest napisao-la - hrv - 01.04.2016.
ČITALAČKI DNEVNIK

Učenici naše škole vredno čitaju knjige iz školske biblioteke i međusobno se takmiče ko će pre do diplome i nagradice za marljivo čitanje.
Učenica Nina Kljajić III a prva je popunila Čitalački dnevnik,ubrzo za njom učenica Maja Vantuk III b a zatim naš prvačić Jana Skala I b.
Svaka čast MIKIĆEVCI!!!

Vest napisao-la - Vesna Kolar Perić - 31.03.2016.
Prvoaprilska čarobna noć

Posetite nas, prošetajte kroz našu školu, upoznajte se sa načinom rada, našim učenicima, učiteljicama, nastavnicima i rezultatima našeg rada.

Za uzvrat umi smo Vam pripremili mnoštvo iznenađenja i mogućnost da UČESTVUJETE U NAGRADNOJ IGRI!!!

IZVLAČENJE NAGRADA JE U 20h.

Obaveštavamo Vas da ovom prilikom imate mogućnost upisati vaše prvake u našu školu i pružiti im neobičan i nezaboravan upis u prvi razred u prvoaprilskoj noći.

Želimo Vam prijatan boravak i šetnju kroz našu školu.
Vaši Mikićevci

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 30.03.2016.
Akcija prikupljanja hrane za napuštene životinje

Prvoaprilska noć u našoj školi, omogućila je da vaša dobra volja i ljubav prema životinjama bude humanog karaktera.
Prikupljanjem hrane , možete dati svoj doprinos za napuštene životinje .

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 30.03.2016.
Elsősök beiratkozása

Április elsejétől várjuk a leendő tanulóinkat

Segítsünk az elhagyott állatokon!

Gyűjtést szervezünk az éhező gazdátlan állatok megsegítésére. Az április elsejei esti rendezvény keretében mindenki átadhatja adományát - főleg kutya- és macskaeledelt várunk.