Zahvalnica za učešće u akciji "SRBIJA HODA"

Učenici i nastavnici naše škole su se u velikom broju uključili u akciju "dan pešačenja" pa nam je stigla i zahvalnica.

S nestrplenjem očekujemo sledeće izazove i pešačenja.

Vest napisao-la - adminolgica - 21.09.2019.
U SUSRET DEČJOJ NEDELJI

Ovogodišnja tema Dečje nedelje je "Da pravo svako-dete uživa lako" ( 7.10.-11.10.2019.). Naša škola organizovala je literarno-likovni konkurs. Učenici mogu da pišu/crtaju na ovu temu bilo kojom tehnikom,na bilo kom formatu...Radove treba predati do 4.10.2019.školskom bibliotekaru. Svi radovi biće izloženi na izložbi u našoj školi.

Vest napisao-la - Vesna K.Perić - 19.09.2019.
Akcija  "Deci Kosmeta s osmehom, zajedno u školskim klupama"
Akcija "Deci Kosmeta s osmehom, zajedno u školskim klupama"

U okviru akcije "Deci Kosmeta s osmehom, zajedno u školskim klupama" organizovan je obilazak Zoo vrta na Paliću. Deca sa Kosova i Metohije uživala su u razgledanju zajedno sa svojim novim drugarima iz Subotice.

Vest napisao-la - osjovanadmin - 17.09.2019.
Mikićevci obeležili nacionalnu akciju Dan pešačenja

Planinarski savez Srbije je 14. septembra održao nacionalnu akciju "Dan pešačenja - Srbija 2019", pod sloganom "Srbija hoda!". Ovogodišnja akcija je održana na 94 lokacije u 62 grada i opština iz Srbije i brojala je 17.233 učesnika.

"Dan pešačenja" je relizovalo 90 planinarskih klubova i društava Planinarskog saveza Srbije, među kojima je značajno učešće uzeo i Planinasrki klub Spartak koji je osmislio 4 rute u gradu i okolini, među kojima je najveći odziv bio na stazi ukupne dužine od 16 kilometara sa startom ispred Hale sportova. Uz rekreativce veliki odziv su pružili i đaci naše škole.

Ispešačili smo rutu Subotica-Daščanska šuma - Majdan - Subotica, u dužini od 16km. Sa učenicima su pešačile nastavnica biologije Sanja i nastavnica tehničkog Olgica, kao i nastavnica Andrea i nastavnik Vitomir koji su bili u organizaciji akcije.
Ponosni smo na naše đake i sa nestrpljenjem očekujemo sledeću akciju.

Vest napisao-la - adminolgica - 16.09.2019.
Кампања "2000 лопти за будуће асове"

Merkator - S је покренуо пројекат додељивања 2000 Molten кошаркашких лопти које су намењене развоју школског спорта. Пројекат је замишљен тако да ученици, гласањем на интернет сајту , дају подршку својој школи и тако помогну да се освоје лопте. Гласање траје од16.09. до 13.10.2019. године.

У школама са највећим бројем гласова биће организовани догађаји, а подела лопти ће се реализовати од 22.10. до 22.11.2019. године. Завршни догађај са партнерима и медијима је 21.11.2019. године.

Утицај дизајна и правилне употребе техничких средстава на здравље људи.
Зависност очувања животне средине од технологије

Vest napisao-la - adminolgica - 13.09.2019.
Akcija "DAN PEŠAČENJA - SUBOTICA HODA"

Početak odnosno, okupljanje je u 8:45 ispred Hale sportova. Pešači se Subotica-Majdan-Subotica (oko 15km). Prijave koda nastavnice Olgice, Sanje i Andree.

Prijave kod odejenskih starešina

...dođite sa nama da hodamo zajedno. Kada upoznate lepote šuma Subotičke peščare onda možete i bez nas. Obavezno ponesite litru do litru i po vode. Nešto čokoladica, malo pakovanje meda i drugo što volite. Obuća ne sme biti nova, jer nova stvara žuljeve.

AKCIJU PODRŽALO MINISTARSTVO OMLADINE I SPORTA

Srdačno Vas očekujemo da uzmete učešće u ovoj akciji.

Vest napisao-la - adminolgica - 12.09.2019.
Svečani prijem prvaka

Uz vesele stihove dobrodošlice dočekali smo naše drage đake prvake.

SREĆAN POČETAK!

Vest napisao-la - Vesna K.Perić - 01.09.2019.
Učešće naših učenika u okviru obeležavanja Dana grada

Našu školu u najlepšem sjaju predstavljali su učenici 2b i 2d sa svojim učiteljicama ,kao i učenice 7 a Jana Stevanović i Jelena Damjanović sa svojom nastavnicom.

Vest napisao-la - Vesna K.Perić - 01.09.2019.

RASPORED DOLASKA UČENIKA U ŠKOLU

PONEDELJAK 2.9.2019.

I smena (učenici od I – IV razreda) u školu dolaze u 7.30 časova ,imaju tri časa
II smena (učenici od V – VIII razreda) u školu dolaze u 12.40 časova, imaju tri časa

POZIVNICA ZA ĐAKE PRVAKE - Svečani prijem prvaka AZ ELSŐSÖK FOGADÁSA

Dragi đaci prvaci i roditelji,
svečani prijem prvaka je u subotu, 31. 8. 2019. godine sa početkom u 10 časova u prostorijama škole.

SRDAČNO VAS OČEKUJEMO

Vest napisao-la - osjovanadmin - 20.08.2019.