Sveti Sava školska slava - Szent Száva-ünnepség

Proslavi školske slave u naššoj školi prisustvovale su Jasmina Stevanović i član Gradskog veća zadužena za oblast obrazovanja, Nataša Aleksić. Nastavnici i učenici ove škole priredili su, takođe, prigodan program, a lomljenje slavskog kolača obavio je otac Zvonko Angelovski.

Vest napisao-la - admin osjovan, photo izvor: www.subotica.info - 27.01.2017.
Raspored kontrolnih i pismenih zadataka - Az írásbeli ellenőrzők, dolgozatok beosztása

Na osnovu Pravilnika o ocenjivanju učenika u osnovnom obrazovanju i vaspitanju objavljenog u "Službenom glasniku RS", br 67/2013, od 31.7.2013. i koji je stupio na snagu 8.8.2013. a primenjuje se od 2013/2014. školske godine, i po članu 12. ovog pravilnika, direktor škole na predlog odeljenskog veća utvrđuje:

Raspored kontrolnih i pismenih zadataka dužih od 15 minuta u DRUGOM polugodištu 2016/2017.

I CIKLUS  (I do IV razred)  excel
II CIKLUS (V do VIII razred) excel

Члан 12.
Распоред писмених задатака и писмених провера дужих од 15 минута уписује се у дневник и објављује се за свако одељење на огласној табли школе, односно на веб страници школе најкасније до краја треће наставне недеље у сваком полугодишту.
Распоредом из става 1. овог члана може да се планира највише једна провера у дану, а две у наставној недељи.
Распоред из става 1. овог члана и промене распореда утврђује директор на предлог одељењског већа.

Vest napisao-la - admin osjovan - 16.01.2017.
Početak II polugodišta

Nastava u II polugodištu počinje u ponedeljak 16.1.2017. godine prema važećem rasporedu časova.

I - IV razredi - prepodne

V - VIII poslepodne (po važećem rasporedu)

U utorak 17.1.2017. godine radi se po rasporedu za PETAK na osnovu Pravilnika o školskom kalendaru koji propisuje Ministarstvo.

Vest napisao-la - admin osjovan - 14.01.2017.
SZÜNIDEI FOGLALKOZÁSOK

A magyartanárnő konzultációs órákat tart hétfőn, január 9-én. Felzárkóztató foglalkozások 9 órától, a versenyzőkkel 10 órától 11-ig dolgozik, a színjátszókkal 11-től délig.

Počeo zimski raspust

Dragi učenici, danas završavamo prvo polugodište.
Pred vama je zimski raspust. Iskoristite ga na pravi način.

Drugo polugodište počinje 15.1.2018. godine
Učenici učenici viših u prepodnevnu, a nižih razreda dolaze u popodnevnusmenu.

Vest napisao-la - osjovan admin - 24.12.2016.
Došlo je vreme za novogodišnju čestitku!

Neka 2017.donese svima sreću,zdravlje,snove,veru u ljude i nadu da deca menjaju ovaj svet na bolje. U upakovanom poklonu sa mašnicom od lepih želja sačuvajmo i po koju uspomenu.
Učenicima, roditeljima i svim zaposlenima u “Mikiću” srećni svi predstojeći praznici.

Minden tanulónknak, kedves szüleiknek és minden dolgozónknak nagyon
boldog karácsonyt és sikeres új évet kívánunk szeretettel

Počeo zimski raspust

Dragi učenici, danas završavamo prvo polugodište.
Pred vama je zimski raspust. Iskoristite ga na pravi način.

Drugo polugodište počinje 16.1.2017. godine
Učenici nižih razreda dolaze u prepodnevnu smenu, a učenici viših u popodnevnu.

Pogledajte prilog iz naše škole.

BOŽIĆNI PROGRAM NAŠIH UČENIKA U MZ "KERTVAROŠ"

Učenici 1. i 4.razreda na mađarskom nastavnom jeziku pripredili su lep Božićni program u MZ "Kertvaroš". Deca su pevala,recitovala i svirala. Gosti,roditelji,bake i deke nagradili su ih velikim aplauzom. Na kraju priredbe stigao je Deda Mraz . Na veliku radost dece podelio paketiće.
Hvala Deda Mraze!

Vest napisao-la - Éva Torma, Vesna Kolar Perić - 22.12.2016.
INTERAKTIVNA PREDSTAVA

Danas je u našoj školi gostovala glumica Katalin Siracki. Glumica je pripremila lepu predstavu. Učenici nižih razreda na mađarskom nastavnom jeziku su veoma uživali,pošto je predstava bila interaktivna. Naime,i sami učenici su učestvovali u predstavi. Bio je to za njih lep doživaljaj!

Vest napisao-la - Éva Torma, Vesna Kolar Perić - 22.12.2016.
Na času Srpskog jezika kao nematernjeg

Učenici na času srpskog jezika kao nematernjeg, osim vrednog rada pokazuju i kreativnost.
Zadovoljstvo i uspeh u radu je zajedničkog karaktera.