PRVOAPRILSKA NOĆ "Otvorena vrata" za buduće prvake

Dana 31.03.2017. tradicionalno smo otvorili vrata za buduće đake prvake. Bili su naši gosti. Upoznali su svoje buduće učiteljice, nastavnike pozdravili svoje starije drugare (prvake), lepo se družili i učestvovali u različitim radionicama.  Imali su priliku  da učestvuju u kreativnim radionicama...svojim spretnim prstićima napravili su leptiriće, zeke, čestitke, uskršnja jaja... pokazali su svoj talenat za matematiku i srpski kroz sastavljanje logičkih sličica i pisanjem slova u pesku... sve to uz pomoć i podršku njihovih budućih učiteljica i nastavnika. Takođe su se oprobali u penjanju na veštačku stenu....

Prošetali su kroz školu i videli sve ono što ih očekuje od 1. septembra.

Naši budući prvaci nisu krili oduševljenje i radost zbog svega onog lepog što su doživeli i osetili tog dana.

Čekamo ih da dođu sa osmehom u naše klupe

OKRUŽNO TAKMIČENJE IZ HEMIJE

Na okružnom takmičenju iz hemije, održanom 1.4.2017. godine plasmane su osvojili:

Toth Noemi 8c mentorke Jacinte Perna i Luka Čupić 8d mentorke Dijane Kocić.

Vest napisao-la - admin osjovan - 02.04.2017.
OTVORENI DAN u MIKIĆU - UPIS PRVAKA

Poštovani roditelji budućih prvaka, pozivamo Vas da sa Vašom decom dođete na OTVORENI DAN u MIKIĆU.

Posetite nas, prošetajte kroz našu školu a za uzvrat u svakom kabinetu koji posetite, dobićete jedan pečat ... UČESTVUJETE U NAGRADNOJ IGRI!!!  Izvlačenje nagrada je u 19 h.

Obaveštavamo Vas da ovom prilikom imate mogućnost upisati vaše prvake u  našu školu i pružiti im neobičan i nezaboravan upis u prvi razred.

Želimo Vam prijatan boravak i šetnju kroz našu školu.
31.mart (petak)  u 17h.
DOBRO NAM DOŠLI!!!

Pokondirena tikva

Sterijina ,,Pokondirena tikva,, oživela u 7.b razredu zahvaljujući učenicima na času srpskog jezika

"JÓL CSAK A SZÍVÉVEL LÁT AZ EMBER"

Házi olvasmány feldolgozása élménypedagógiai módszerrel az 5.c-ben.
Negyedikesek vendégségben Horváth Rice Valéria tanárnőnél.

Vest napisao-la - hrv - 30.03.2017.
Történelem-magyaróra

Közös történelem- és magyaróra zajlott a 7.e osztályban. A magyar történelem főbb alakjait, eseményeit, századait megjelenítő plakátot (melyet szintén ez az osztály készített elő) irodalmunk fontosabb mozzanataival, alakjaival egészítették ki. Ebben a munkában rendelkezésükre állt egy többoldalas tájékoztató, melynek segítségével eldönthették, melyik képet melyik századhoz ragasztják fel.

Vest napisao-la - hrv - 30.03.2017.
OKRUŽNO TAKMIČENJE IZ MATEMATIKE

Okružno takmičenje iz matematike je održano u subotu 25. marta u OŠ '' Kizur Ištvan''. Učenici naše škole su bili veoma uspešni.

Ana Bulović (IV razred) - I mesto
Dobó Ármin (IV razred) - II mesto
Jukić Filip (IV razred) - III mesto

Vajda Dario (VI razred) - pohvala
Apró Dorottya (VII razred) - I mesto
Tóth Noémi (VIII razred) - I mesto
Fehér Konrád (VIII razred) - II mesto

Svečana dodela diploma je upriličena u Velikoj većnici Gradske kuće u sredu 29. marta.

Čestitamo svim našim uspešnim matematičarima.

Vest napisao-la - admin osjovan - 29.03.2017.
Rezultati OKRUŽNOG TAKMIČENJA IZ STRANIH JEZIKA

Naša škola je 25.3.2017. godine bila domaćin Okružnog takmičenja iz stranih jezika.

Ovde možete preuzeti rezultate (engleski i nemački jezik).

Čestitamo svim učenicima i srećno na sledećem nivou takmičenja.

Vest napisao-la - admin osjovan - 25.03.2017.
Jubilarni 100ti čas srpskog u 6b

Jubilarni stoti čas srpskog jezika u 6.b razredu je bio ,,sladak,, a podsetili smo se očigledne nastave o deonom genitivu.

Vest napisao-la - admin osjovan - 23.03.2017.

POŠTOVANI RODITELJI BUDUĆIH PRVAKA

POZIVAMO VAS DA 22.3.2017.GODINE (sreda) U 18h PRISUSTVUJETE PREZENTACIJI NAŠE ŠKOLE.
PREZENTACIJA ĆE BITI ODRŽANA U PROSTORIJAMA VRTIĆA u MALOM RADANOVCU.

IMAĆETE PRILIKU DA SE, IZ PRVE RUKE ,UPOZNATE SA NAŠOM ŠKOLOM.

OČEKUJEMO VAS!

Vest napisao-la - admin osjovan - 21.03.2017.