Rezultati Okružnog takmičenja iz matematike

1.

Dario Vajda

MarkovićVitomir

Vest napisao-la - osjovanadmin - 24.03.2019.
DOBRO NAM DOŠLI PRVACI

Obaveštavamo i srdačno pozivamo roditelje i buduće prvake da nas posete 21.marta 2019. u 17,30 na Otvorenim vratima naše škole.

Organizovaćemo kreativne radionice za buduće đake prvake pod nazivom „Dočekajmo proleće u veseloj školi“ a roditelji će imati priliku da razgovaraju sa našim učiteljicama i stručnim saradnicima.

Siker a községi anyanyelvi versenyen

Két tanulónk szerzett második helyezést a községi anyanyelvi versenyen: a hetedikes Szőnyi Blanka és az ötödikes Rácz Hanna. Ők képviselik majd iskolánkat a körzeti megmérettetésen április hatodikán. Gratulálunk nekik,

Vest napisao-la - Hrv - 20.03.2019.
ČEPOM DO OSMEHA

Skupljajte čepove i pomozite deci!

Humanitarno-ekološka akcija sakupljanja plastičnih čepova se nastavlja i dalje u našoj školi. , Sakupljanjem čepova pomožemo deci sa invaliditetom ,kako bi im se omogućilo lakše funkcionisanje u svakodnevnom životu.

KÖSZÖNTJÜK A JÖVENDŐBELI ELSŐSÖKET!

SZERETETTEL MEGHÍVJUK A JÖVENDŐBELI ELSŐSÖKET A 2019. MÁRCIUS 21-ÉN 17 ÓRA 30 PERCKOR
MEGTARTANDÓ NYÍLT NAPRA.
A GYERMEKEK SZÁMÁRA MŰHELYMUNKÁT TARTUNK „TAVASZKÖSZÖNTŐ A VIDÁM ISKOLÁBAN” ELNEVEZÉSSEL.
A SZÜLŐKNEK ALKALMUK LESZ MEGISMERKEDNI ÉS BESZÉLGETNI A TANÍTÓNŐKKEL ÉS A SZAKMUNKATÁRSAKKAL.

Млади планинари - „Шафрањика 2019“

Акција је одржана 18.3.2019. Кренули смо посебним аутобусом са паркинга у Банијској 67 у 10:30. На пешачење смо кренули са окретнице тројке на Маковој седмици. Одмор је био након три километра код првих борова.

Акција је организована у сарадњи са чуварима природе из ЈП “Лудаш-Палић“. Чувари природе су одржали деци предавање о ПИО Суботичка пешчара и показали станишта цвета шафрањика. Објаснили су да они броје сваки цвет. Прошле године је било око 120000 цветова а ове године око 60000.

Прешли смо 6,5километара. Дан је био сунчан и мало ветровит. Акција је завршена у 14 сати на окретници тројке на Маковој седмици.

Број ученика по разредима је:

разред

4-А

4-Б

4-Ц

4-Д

мама

Број уч

30

12

28

1

Дакле било је 100 ученика и једна мама. Учитељице које су водиле децу су: Сања Вучковић, Слободанка Петровић, Арањош Валерија и Зорица Стипић.

У току акције није било проблема.

координатор секције:Витомир Марковић

Vest napisao-la - osjovanadmin - 18.03.2019.
OPŠTINSKO TAKMIČENJE IZ SRPSKOG JEZIKA

Opštinsko takmičenje iz srpskog jezika i jezičke kulture održano je 17.3.2019. godine u Osnovnoj školi "Jovan Jovanovic Zmaj". Učenici naše škole su postigli odlične rezultate.

5.razred:
Kalina Reković 2.mesto
Marija Dragičevic 3.mesto
Nađa Vlačić 3.mesto

6.razred:
Jovana Medić 1.mesto
Jelena Damjanović 2.mesto
Irina Jovanović 3.mesto
Nina Kljajić 3.mesto

7.razred:
Tara Trifunović 1.mesto
Nevena Đuran 2.mesto

8.razred:
Iva Vojinović 2.mesto

Čestitamo svim učenicima i želimo mnogo uspeha na sledećem nivou takmičenja!

Vest napisao-la - adminos - 18.03.2019.
REZULTATI OKRUŽNOG TAKMIČENJA IZ FIZIKE

Konačni rezultati 6. razred

Konačni rezultati 7. razred

Konačni rezultati 8. razred

Vest napisao-la - osjovanadmin - 16.03.2019.
Dodela diploma najboljim matematičarima

13. marta u Gradskoj kući dodeljene su diplome najboljim matematičarima sa Gradskog takmičenja. Najbolji u Severnobačkom okrugu je Dario Vajda, učenik osmog razreda naše škole. On je osvojio prvo mesto.

Učenici 7. i 8. razreda obišli "DANE GRAĐEVINARSTVA"

Učenici sedmog i osmog razreda naše škole, 14.marta su posetili Dane građevinarstva na Građevinskom fakultetu.Ova aktivnost je jedna u nizu u okviru profesionalnog razvoja. Naši đaci su čestvovali na radionicama vezanim za razne oblasti građevinarstva, družili se sa bivšim đacima naše škole, a pri tome pešačili od škole do fakulteta i nazad. Nadamo se da je ova poseta bar nekoga zainteresovala, privukla, za nastavak školovanja u oblasti građevinarstva i arhitekture.
Učenici, ali i nastavnici tehnike i tehnologije Marija i Imre, i pedagog Ljiljana, su sa zadovoljstvom učestvovali u ponuđenim radionicama.

Vest napisao-la - osjovanadmin - 14.03.2019.