RASPORED PRIPREMNE NASTAVE ZA 8b

hemija

NEZABORAVNO DRUŽENJE SA BAKAMA I DEKAMA

PROMOCIJA MUZIČKE ŠKOLE

Promocija Muzičke škole za zainteresovane roditelje učenika prvog razreda održana je u  četvrtak, 30. maja,  u našoj školi.
Profesorice Melanija Jakšić i Eva Takač predstavile su roditeljima značaj muzike za razvoj dece, prednosti bavljenja muzikom, lepotu i vrednost muzike uopšte. Takođe su roditeljima predsavile  Muzičku školu  u Subotici.
Ovom prilikom je nastupila i učenica Muzičke škole Višnja Vilov.

Vest napisao-la - osjovanadmin - 30.05.2019.
A legjobb nyelvtanosok között

Május 25-én tartották Szabadkán az országos anyanyelvi versenyt, melyen részt vehetett a mi tanulónk, Rácz Hanna. is. Nagyon büszkék vagyunk rá, kiválóan helyt állt a nagyon erős mezőnyben.

Priprema  učenika za završni ispit  i upis u srednje škole
Priprema učenika za završni ispit i upis u srednje škole

U  petak, 24.maja u 17 časova održan je Zbor roditelja osmog razreda  „Priprema  učenika za završni ispit  i upis u srednje škole“.

Prisutne je pozdravila pomoćnik direktora škole  Darinka Maksimović.

Predstojeće aktivnosti i važne aspekte pripreme i organizacije završnog  ispita  kao i upisa  u srednje škole prezentovala je  pedagog škole,  Ljiljana Mokan Bogdanović.

Posle zajedničkog, održani su  posebni roditeljski sastanci  sa odeljenjskim starešinama 8.a Dijanom Peić, 8.b Sašom Terzijom, 8.c Čilom Petraš i 8.d Marijom Ivić.

Zadovoljstvo nam je što imamo dobru saradnju sa roditeljima i što su odazvali u velikom broju.

Uputstvo za ucenike zi 19

TÁJÉKOZTATÓ A TANULÓKNAK

Vest napisao-la - osjovanadmin - 29.05.2019.
Lekarski pregledi za upis u srednje škole - OBAVEŠTENJE

VIIIa školski dispanzer - 6.6.2019 u 7:30 Medicina 7.6.2019.
VIIIb školski dispanzer - 6.6.2019 u 9:00 Medicina 7.6.2019.
VIIIc školski dispanzer - 6.6.2019 u 10:30 Medicina 7.6.2019.
VIIId školski dispanzer - 6.6.2019 u 11:30 Medicina 7.6.2019.

OBAVEŠTENJE za uplatu lekarskog pregleda/uverenja (pdf)

UVERENJE (pdf)

Za sve ostale informacije obratite se svojim Odeljedskim starešinama

Vest napisao-la - osjovanadmin - 28.05.2019.
Uspeh našeg mladog informatičara    Ifjú informatikusunk sikere
Uspeh našeg mladog informatičara Ifjú informatikusunk sikere

Na Državnom takmičenju iz Informatike i računarstva koje je održano 19. maja u Beogradu u Računarskoj gimnaziji, učestvovali su naši učenici Marko Milenković - 8. razred (1. mesto na okružnom) i Armin Dobo-6.razred (1. mesto na okružnom).

Armin Dobo je na Državnom takmičenju, gde su učestvovala 82 učenika u kategoriji 5-ih i 6-ih razreda, osvojio 3. mesto.

Čestitamo!

DOBÓ ÁRMIN 6.c osztályos tanulónk harmadik helyezett lett az országos informatikai versenyen, amelyet május 19-én tartottak Belgrádban. A megmérettetésen 82 tanuló vett részt, köztük iskolánk másik diákja, a nyolcadikos Marko Milenković is, aki Árminnal együtt első helyezett volt a körzeti versenyen.

Vest napisao-la - osjovanadmin - 27.05.2019.
Uspesi mladih biologa na Republičkom takmičenju

Republičko takmičenje iz biologije je održano 26. maja 2019. godine na Biološkom fakultetu u Beogradu. Našu školu su predstavljali sledeći ućenici: Tara Trifunović 7d (pohvala) Helena Marčetić 7d (pohvala)

RUKOMET -LIGA SU ŠAMPIONA

Dana 27.5.2019. odigrano je gradsko takmičenje u rukometu za dečake i devojčice, a škola domaćin je bila O.Š.“Ivan Milutinović“.

Rezultati dečaci:
O.Š.“10.Oktobar“-O.Š.“Jovan Mikić“-............................2:2 (sedmerci 4:5)
O.Š.“Ivan Milutinović“- O.Š.“Matko Vuković“.......................................6:10
O.Š.“Ivan Milutinović“- O.Š.“ 10. Oktobar“............................................7:11
O.Š.“ Jovan Mikić“- O.Š.“Matko Vuković“...............................................6:11
Naša muška rukometna ekipa sačinjena od igrača 5.i 6.razreda je zauzela 2.mesto. Ekipu pripremao i vodio nastavnik fizičkog vaspitanja Saša Terzija.

Rezultati devojčice:
O.Š.“Ivan Milutinović“- O.Š.“Jovan Mikić“-............................12:7
Naša ženska rukometna ekipa sačinjena od igračica 5.i 6. razreda je zauzela 2.mesto. Ekipu pripremao i vodio nastavnik fizičkog vaspitanja Saša Terzija.

NOĆENJE U ŠKOLSKOJ BIBLIOTECI

Školska bibliotekarka je organizovala "NOĆENJE U ŠKOLSKOJ BIBLIOTECI". Velika podrška,ushićenje i sreća usledila je od članova bibliotekarske sekcije "Mladi bibliotekari" (viši razredi).

Tokom noćenja smo čitali lektiru, održali pričaonicu povodom Čitalačkog maratona, izradili kreativni plakat, igrali poučne društvene igre, slušali muziku i uz sve ovo smo se lepo družili i proveli.

Članovi sekcije predlažu da što pre ponovimo ovakav događaj jer im vreme prebrzo prošlo i ovakvo iskustvo će zauvek pamtiti.