"BICIKL JE COOL"

Politehnička škola u Subotici je u aprilu i maju organizovala drugi literarni, likovni i foto-konkurs na temu "Bicikl je COOL", na koji su učenici iz viših razreda naše škole učestvovali u velikom broju. Na foto-konkurs su učenici nastavnice Darije Svorcan poslali ukupno 25 fotografija, od kojih je 3. mesto osvojila učenica Mina Petković (5.b).

SEMINAR ZA NASTAVNIKE

U toku meseca maja, za nastavnike naše škole su organizovana još dva semnara u okviru stručnog usavršavanja: onlajn seminar "Besplatna virtuelna učionica" (u trajanju od 4 nedelje) i trodnevni seminar "Razvijanje emotivne inteligencije kroz umetničke šahovske igre". Na drugom seminaru su učestovala i učenici naše škole, posetivši sa nastavnicima i učiteljicama šahovski festival "Funchesstic!" na Paliću. :)

KABINET INFORMATIKE

Tokom školske 2017/2018. godine učenici su se, pored mnogobrojnih aktivnosti u kojima su dali svoj doprinost. angažovali i oko sređivanja informatičkog kabineta, koji je bio u dosta zapušenom stanju. Stari požuteli plakati su zamenjeni novima, učinivši radno okruženje prijatnijim za rad. Imamo ideje i za sledeću školsku godinu. A šta smo uradili za ovu, pogledajte na fotografijama u prilogu (samo deo radova). Predmetni nastavnik, Darija Svorcan :)

ПИТАЊЕ И ОДГОВОР У ВЕЗИ ПОСТУПКА ЈАВНЕ НАБАВКЕ АДАПТАЦИЈА И
САНАЦИЈА ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТСКИХ ИНСТАЛАЦИЈА НА ЗГРАДИ ОШ „ ЈОВАН МИКИЋ“
СУБОТИЦА БР. 2/2018

II ИЗМЕНУ КОНКУРСНЕ ДОКУМЕНТАЦИЈЕ ЗА ЈАВНУ НАБАВКУ РАДОВА –  АДАПТАЦИЈА И САНАЦИЈА ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТСКИХ ИНСТАЛАЦИЈА НА ЗГРАДИ ОШ „ЈОВАН МИКИЋ“ СУБОТИЦА БР. 2/2018

Liga Su šampiona za učenice 5.-6.razreda u odbojci

Dana 6.6.2018. održano je takmičenje u Ligi Su šampiona za učenice 5.-6.razreda u odbojci.
Domaćin je bila škola oš"Sonja Marinković" koja je organizovala igru u dve grlo na dva terena.

Našu školu su predstavile sledeće učenice:
1.Anastasia Benčić 2.Nevena Ðuran 3.Anja Ðedović 4.Jelena Miljković
5.Milica Kajčić 6.Nikol Jelača 7.Boglarka Petraš 8.Jelena Damjanović
Nastavnik: Dijana Peić

Ekipa naše škole je zauzela 4.mesto u konkurenciji od 8 ekipa,čestitamo

Vest napisao-la - osjovan admin - 08.06.2018.
КОШАРКА ЛИГА СУ ШАМПИОНА

Дана 6.6.2018. у 9h одиграна је лига СУ шампиона у кошарци, а школа домаћин била је О.Ш.“Јован Ј.Змај“.

Наша школска екипа одиграла је 3 утакмице.

Играли смо за 3.место и на продужетке изгубили од школе домаћина  на тај начин наша школска екипа је заузела 4.место.

Честитамо дечаци!

За нашу шкослку екипу наступали су: Старчевић Данило, Есперанца Мартин, Душан Јурић, Будинчевић Доминик, Саша Јелача, Димитрије Николић, Марко Ћук.

Екипу водио наставник Саша Терзија.

Vest napisao-la - osjovan - 06.06.2018.

ПИТАЊЕ И ОДГОВОР У ВЕЗИ ПОСТУПКА ЈАВНЕ НАБАВКЕ АДАПТАЦИЈА И
САНАЦИЈА ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТСКИХ ИНСТАЛАЦИЈА НА ЗГРАДИ ОШ „ ЈОВАН МИКИЋ“
СУБОТИЦА БР. 2/2018

Pitanje-i-odogovor-na-pitanje-vezani-za-konkursnu-dokumentaciju-2.pdf

Vest napisao-la - osjovan admin - 04.06.2018.
PREDSTAVE SEKCIJE "MLADI BIBLIOTEKARI"

U sredu 30.5. i u četvrtak 31.5. članovi sekcije "Mladi bibliotekari" glumili su svojim drugarima u školi. Oko 120 drugara pogledalo je njihova četiri dramska teksta. Članovi sekcije su izmamili osmehe i velike aplauze.
"Mladi bibliotekari" su sa bibliotekarkom škole Vesnom Kolar Perić vredno vežbali,a pored vežbe su se i lepo družili.
Nakon glume ,usledila je radionica na kojoj su svi učenici izrađivali kreativnu ribu.

Vest napisao-la - Vesna Kolar Perić - 01.06.2018.

У складу са чланом 63. став 1. Закона о јавним набавкама (“Службени гласник
Републике Србије” бр 124/2012, 14/2015 и 68/2015), наручилац врши
I ИЗМЕНУ КОНКУРСНЕ ДОКУМЕНТАЦИЈЕ ЗА ЈАВНУ НАБАВКУ РАДОВА –

Измена конкурсне документације.пдф

Питање и одговор на питање везани за конкурсну документацију.пдф

Vest napisao-la - osjovan admin - 01.06.2018.
HUMANITARNA AKCIJA - pomoć za Budai Danijela

U našoj školi se danas održao SLATKI DAN za našeg bolesnog druga.
Deca su se u velikom broju odazvala ovoj lepoj humanitarnoj akciji čiji su inicijatori i bili.
Stalno se podsećamo da "čovek samo srcem dobro vidi"

Vest napisao-la - osjovan - 01.06.2018.