DEČIJA NEDELJA

U nedelji pred nama od 1.-7. oktobra u Srbiji će se obeležiti Dečija nedelja. Svi se slažu da je usvajanje Povelje o pravima deteta prava stvar, i svi je se obično sete početkom oktobra, što je za svaku pohvalu,ali briga o deci i njihovim potrebama i pravima, postoji tokom čitave godine.

IZLOŽBA SITNIH ŽIVOTINJA

Povodom proslave Dana Mesne zajednice Kertvaroš u Osnovnoj školi "Jovan Mikić" održana je izložba sitnih životinja, koju je organizovalo Udruženje uzgajivača sitnih životinja Subotica.

USPEH NAŠIH UČENIKA NA "DEČIJOJ OLIMPIJADI"

Učesnici ovog finalnog turnira koji se održao 7.9.2012. u Beogradu, su pobednici po sportovima u svom gradu koji obuhvata 20 gradova Srbije. Takmičari naše škole su učestvovali u muškom rukometu i skoku u dalj iz mesta.

PRVACI SELI U ŠKOLSKE KLUPE

Danas su đaci - prvaci po prvi put seli u školske klupe i upoznali se sa drugarima iz odeljenja kao i svojim učiteljicama. Ove školske godine "Mikić" je upisao četiri odeljenja prvih razreda - tri na srpskom i jedan na mađarskom nastavnom jeziku.

FACEBOOK IGRICA "SUPER SKOK"

Dragi učenici, posetite sajt www.mlekara.rs/igrica i uživajte u avanturi i takmičenju sa likovima Sančo Vanile i Hose Čokita!

me adarayai - sinhala teledrama

duvar kağıdı