Час историје поводом 100. година од ослобођења нашег града у I Светском рату

Ученици 8а разреда и наставник историје Радомир Нинков, били су на Суботичкој железничкој станици, поводом 100. године од ослобођења нашег града у I Светском рату

Vest napisao-la - osjovanadmin - 15.11.2018.
Мултидисциплинарни угледни час „ Цвет краљице Наталије“

Шта је заједничко за предмете као што су – биологија, историја, ликовна култура , техничко и информатичко образовање ?
Цвет краљице Наталије!
Наши наставници Биљана Павловић, Радомир Нинков, Валентина Томић и Марија Ивић, осмислили су и одржали мултидисциплинарни угледни час 9.11.2018. године. У реализацији часа учествовали су и ученици 8.а, 8.б и 8. д одељења.
Основни циљ часа био је стицање знања у широком смислу, знања из националне историје, знања за заштиту животне средине, ликовно и визуелно описмењавање, за развој креативне способности. Био је ово један поучан и емотиван час.

TIM ZA ZAŠTITU UČENIKA OD DISKRIMINACIJE, NASILJA, ZLOSTAVLJANJA I ZANEMARIVANJA U ŠKOLI

BELSŐ VÉDELMI HÁLOZAT

Vest napisao-la - osjovanadmin - 09.11.2018.
Jавна набавка 3/2018

Измена конкурсне документације 1

Питање и одговор на питање везани за ЈН 3

Vest napisao-la - osjovan admin - 09.11.2018.
NAGRAĐENI MATEMATIČARI

Iako sam otišla iz OŠ "Jovan Mikić", nisam do kraja završila sa svim što smo moji takmičari i ja zacrtali da ćemo osvojiti na matematičkim takmičenjima! ; ) Naime, učenici koji su zaokružili na lep način moju priču rada sa mladima u ovoj školi i osvojili nagrade na takmičenju Dopisna matematička olimpijada su sledeći:
1. Vlačić Nađa, 5.d, 3 mesto;
2. Kalina Reković, 5.d, 3. mesto;
3. Bulović Ana, 6.a, pohvala;
4. Kljajić Nina, 6.a, pohvala;
5. Stoparić Kosta, 6.b, pohvala;
6. Starčević Danilo, 7.b, pohvala;
7. Zdravković Bogdan, 8.b, pohvala. : )
Hvala svim mojim takmičarima koji su me nakon svakog našeg takmičenja na kom smo učesvovali učinili ponosnom i dali mi vetar u leđa da i dalje dajem svoj maksimum u svemu što radim! : )

ИЗВЕШТАЈ СА РЕПУБЛИЧКОГ ТАКМИЧЕЊА У СТОНОМ ТЕНИСУ

Место: Петровац на Млави-хала спортова, Датум: 31.10.2018.

Екипа ОШ „Јован Микић“:
1.Немања Марковић  4д
2.Ведран Бошњак    7а

На овом Републичком такмичењу наступило је 32 Екипе.

Екипно

Резултати:
ОШ „ Јован Микић“ Суботица   -  ОШ „Ратко Павловић“ Прокупље   2:0
ОШ „ Јован Микић“ Суботица -  ОШ „Кокаи Имре“  Темерин       0:2

Пласман:
ОШ „ Јован Микић“  Суботица у Екипној конкуренцији је заузела 14.место

ЧЕСТИТАМО  дечаци.
Професор: Здравко Цетић

Vest napisao-la - osjovanadmin - 01.11.2018.
KREATIVNA RADIONICA SA BAKAMA I DEKAMA

Školski bibliotekar Vesna Kolar Perić i učiteljica Slobodanka Petrović održale su zajedničku radionicu sa učenicima i njihovim bakama i dekama. Još jedna radionica povodom "Sunčane jeseni života u našoj školi" protekla je kreativno,radno i zabavno. Bake i deke su se potrudile da njihovi unuci budu zadovoljni.
Tokom kreativne radionice bibliotekarska sekcija "Mladi bibliotekari" izvela je dramski tekst koji je izmamio osmehe baka i deka,kao i zasluženi aplauz.

Јавна набавка 3/2018

За услуге: Услуга извођења екскурзије и наставе у природи за ученике ОШ „ Јован Микић“-Суботица

Позив за подношење понуда

Конкурсна документација

Vest napisao-la - osjovanadmin - 31.10.2018.
URUČENJE NAGRADA ZA NAJBOLJU ŠKOLSKU BIBLIOTEKU 2018

25.oktobra 2018.godine školskoj bibliotekarki Vesni Kolar Perić uručena je nagrada za njen rad i celokupne aktivnosti u školskoj biblioteci tokom 2018.godine. Naša školska bibliotekarka,naša školska biblioteka osvojila je TREĆE mesto u SRBIJI.
Svečano uručenje nagrada održano je na Beogradskom sajmu knjiga u sali "Vasko Popa". Školska bibliotekarka se prilikom primanja nagrade obratila svim prisutnim kolegama sa par reči. Opisala je svoj rad,rad naše škole i zahvalila se "Eduki" na ovom posebnom ,najvećem priznanju za njen rad.

BAKE I DEKE OPET U ŠKOLSKIM KLUPAMA

Školski bibliotekar Vesna Kolar Perić i učiteljica Zorica Stipić održale su zajedničku radionicu sa decom i njihovim bakama i dekama. Još jedna radionica povodom "Sunčane jesni života u našoj školi" protekla je radno i zabavno. Bake i deke su se potrudile da njihovi unuci budu zadovoljni.
Pogotovo su bake i deke bile srećne jer su na kratko opet bili u školskim klupama!