ZAVOLELI SMO ENCIKLOPEDIJE

U školskoj biblioteci postoje knjige koje su kako učenici kažu "debele ali su jako lepe" - to su ENCIKLOPEDIJE.

UČENICI BIRAJU I GLASAJU

Od danas pa u narednih deset dana učenici mogu glasati za crtež/sastav koji im se najviše dopada.

USPEŠAN SEMINAR

Seminar za nastavnike predmetne nastave pod nazivom "Mehanizam uključivanja dece sa darovitošću i/ili smetnjama u u naredni nivo školovanja" održao se 1. i 2. marta 2013. godine u prostorijama OŠ "Jovan Mikić". Autori i predavači samog seminara su Ksenija Liščević i Branka Bešlić.

USPEH NA OPŠTINSKOM TAKMIČENJU IZ MATEMATIKE!

Opštinsko takmičenje učenika osnovnih škola iz matematike održano u OŠ „Majšanski put“ 02. marta 2013. , bilo je veoma uspešno za učenike naših četvrtih razreda.

KÖZSÉGI ANYANYELVI VERSENY

Vukov Johanna második helyezést ért el

POSETA DECI IZ "KOLEVKE"

U toku meseca oktobra učenici naše škole sakupljali su garderobu,slatkiše i igračke za decu iz „Kolevke“ – Dom za decu i omladinu „Kolevka“.

OBELEŽAVANJE JUBILEJA  "MILANSKI EDIKT 313-2013, SRBIJA"
OBELEŽAVANJE JUBILEJA "MILANSKI EDIKT 313-2013, SRBIJA"

Prvi čas 27.februara 2013. godine biće posvećen obeležavanju jubileja "Milanski edikt 313-2013, Srbija".

ŠARENI ZIDOVI NAŠE ŠKOLE

U školsku biblioteku pristigao je veliki broj radova na temu "Moj omiljeni lik iz knjige".

BOGATIJI BIBLIOTEČKI FOND

Poklon školskoj biblioteci stigao nam je od gospođe Violete Đuričić Petrović.

SEMINAR ZA NASTAVNIKE PREDMETNE NASTAVE

Seminar pod nazivom "Mehanizam uključivanja dece sa darovitošću i/ili smetnjama u u naredni nivo školovanja" održaće se 1. i 2. marta 2013. godine u prostorijama OŠ "Jovan Mikić".