Распоред звоњења

4. ЧАС 15,15 – 15,45
5. ЧАС 15,50 – 16,20
6. ЧАС 16,25 – 16,55

Vest napisao-la - Владимир Милодановић - 26.08.2020.
Пријем првих и петих разреда

Поштовани родитељи!

31.08.2020. године (понедељак) у 9,00 часова, у дворишту наше школе ће се одржати свечани пријем првака уз обавезно поштовање прописаних епидемиолошких мера (поштовање дистанце и ношење заштитне маске).

31.08.2020. године (понедељак) у 11,00 часова, у дворишту наше школе ће се одржати родитељски састанак уз присуство ученика 5. разреда, уз обавезно поштовање прописаних епидемиолошких мера (поштовање дистанце и ношење заштитне маске).

Poštovani roditelji!

31.08.2020. godine (ponedeljak) u 9,00 časova, u dvorištu naše škole će se održati svečani prijem prvaka uz obavezno poštovanje propisanih epidemioloških mera (poštovanje distance i nošenje zaštitne maske).

31.08.2020. godine (ponedeljak) u 11,00 časova, u dvorištu naše škole će se održati roditeljski sastanak uz prisustvo učenika 5. razreda, uz obavezno poštovanje propisanih epidemioloških mera (poštovanje distance i nošenje zaštitne maske).

Tisztelt Szülők!

Az elsősök fogadása 2020.augusztus 31-én (hétfőn) lesz 9 órakor az iskola udvarában, a biztonsági előírások szigorú betartásával (távolságtartás, maszk viselete).

Az ötödik osztályosok számára szülői értekezlet lesz 2020. augusztus 31-én 11 órakor, a biztonsági előírások szigorú betartásával (távolságtartás, maszk viselete).

Директор ОШ „Јован Микић“

с.р.  Марија Милодановић

Vest napisao-la - Vladimir Milodanović - 25.08.2020.
Ármin Dobó dobitnik priznanja "Mladi talenat"
Danas osmi put je „Vojvođansko veće za podršku talentovanim učenicima“ održala svečanu dodelu priznanja za postignute školske i takmičarske rezultate talentovanim učenicima, povodom kojeg je Ármin Dobó dobio priznanje „Mladi talenat“ iz oblasti prirodnih nauka.

Ma 8-ik alkalommal tartott díjátadó ünnepséget a Vajdasági Tehetségsegítő Tanács, ahol Dobó Ármin a természettudományok területén Kistehetség Díjban részesült kimagasló tanulmányi és versenyeredményei miatt.

Čestitamo!!!
Vest napisao-la - adminolgica - 30.06.2020.

ISPRATILI SMO JOŠ JEDNU GENERACIJU

..Da ostanemo ovo što smo. Sutra. I uvek.
Deca. Ne veliki, ne odrasli.
Da se ne zavlačimo svako u svoju ljusku,
da jedno drugom ne dopustimo da budemo ono što nismo,
da se ne gledamo vučijim očima
i da se uvek prepoznamo kada se sretnemo..."

~ Meša Selimović

Letopis 2019-2020

Stigli smo do kraja, ove malo specifične školske godine. Krećemo na raspust, ispratili smo osmake.... od septembra  krećemo u nove radne pobede, a do tada jedan lep osvrt na ovu školsku godinu. Učili smo, stvarali, družili se, putovali i uživali

Letopis škole možete pregleati  na našoj web stranici

Vest napisao-la - adminolgica & Vesna K. Perić - 26.06.2020.
Objavljena rešenja kombinovani test

Objavljena su rešenja kombinovanog testa, kojeg su danas polagali maturanti - rešenje ovog testa možete da pogledate OVDE.

Testom sa zadacima iz fizike, hemije, biologije, geografije i istorije kojeg su danas rešavali od 9 do 11 sati, osmaci su završili sa polaganjem male mature

Vest napisao-la - adminolgica - 19.06.2020.
Danas se polagao test iz matematike

Ovo su rešenja testa iz matematike koji su danas polagali učenici osmog razreda.

Još jedan dan im je preostao, pa će tako u isto vreme sutra (petak) polagati kombinovani test.

Vest napisao-la - adminolgica - 18.06.2020.
Rešenja testa iz mađarskog jezika

Ministarstvo prosvete objavilo je rezultate testa iz mađarskog jezika, koje su danas rešavali učenici osmog razreda.

Rešenja testa možete pogledati OVDE

Polaganje male mature se nastavlja sutra testom iz matematike, a zatim i u petak, kombinovanim testom, koji sadrži pitanja iz hemije, fizike, biologije, istorije i geografije.

Vest napisao-la - adminolgica - 17.06.2020.
Ovo su rešenja testa iz srpskog jezika

Ministarstvo prosvete objavilo je rezultate testa iz srpskog jezika, koje su danas rešavali učenici osmog razreda.

• Mađarski jezik – REŠENJE TESTA – Uskoro!

Pročitajte više: http://srednjeskole.edukacija.rs/mala-matura-upis-u-srednje-skole/resenja-testova-za-malu-maturu-20142015

Test iz Srpskog jezika - rešenje

Vest napisao-la - adminolgica - 17.06.2020.

Osnovna škola “JOVAN MIKIĆ”
Save Kovačevića 16
24000 Subotica
Tel:024/548-092
e-mail: jmikicsu@mts.rs
web adresa: www.osjovanmikic.edu.rs

O B A V E Š T E NJ E
O UPISU DECE U PRVI RAZRED

Obaveštavamo roditelje budućih prvaka da će se upis dece u prvi razred osnovne škole, za školsku 2020/2021. godinu obaviti u periodu od 1. aprila do 31. maja 2020. godine

USLOVI ZA UPIS

1. U prvi razred osnovne škole u školskoj 2020/2021. godini, na osnovu člana 18 Zakona o osnovama sistema obrazovanja i vaspitanja, upisuju se deca koja će do 1. septembra 2020. godine imat najmanje šest i po godina (rođeni do 1. marta 2014. godine), odnosno najviše sedam i po godina.
  2. U prvi razred osnovne škole školske 2020/2021. godine mogu se upisati i deca koja će do početka školske godine (1.septembra 2020. godine) napuniti šest godina, i to nakon provere spremnosti deteta za polazak u osnovnu školu koju vrši psiholog škole primenom preporučenih standarda i postupaka.

NAČIN UPISA
Podaci koje dostavljate školi za upis u prvi razred su:
-Ime i prezime deteta i JMBG,
-Ime i prezime oba roditelja i JMBG,
-adresu stanovanja i
-broj telefona oba roditelja (mobilni i fixni)
-jezik na kom se dete školuke (srpski/mađarski)

Poslati na e-mail: jmikicsu@mts.rs ili SMS porukom na telefon 064 2282333 (Neda Lukić, školski psiholog)

Vest napisao-la - adminolgica - 15.06.2020.

me adarayai - sinhala teledrama