ISPRATILI SMO JOŠ JEDNU GENERACIJU

..Da ostanemo ovo što smo. Sutra. I uvek.
Deca. Ne veliki, ne odrasli.
Da se ne zavlačimo svako u svoju ljusku,
da jedno drugom ne dopustimo da budemo ono što nismo,
da se ne gledamo vučijim očima
i da se uvek prepoznamo kada se sretnemo..."

~ Meša Selimović

Vest napisao-la - osjovanadmin - 11.06.2019.
Naši vredni učenici u akciji prikupljanja čepova i saradnja sa Udruženjem "Čepom do osmeha"

Naša škola aktivno učestvuje u humanitarno-ekološkoj akcijii ,,Čepom do osmeha’’ gde djaci zajedno sa svojim nastavnicima sakupljaju čepove čijom se reciklažom prikupljaju sredstva u humanitarne svrhe. U protekle dve nedelje u okviru časa biologije organizovano je takmičenje izmedju odeljenja petih razreda u sakupljanju čepova. Učenici su prikupili veliki broj čepova i time jos jednom pokazali humanost! Akcija se nastavlja dalje!

Vest napisao-la - osjovanadmin - 11.06.2019.
AKINEK SEMMI SEM NEHÉZ

Bemutatjuk a Jovan Mikić Általános Iskola büszkeségét: DOBÓ ÁRMINT

Vest napisao-la - Hrv - 08.06.2019.
Armin Dobo nahuspešniji na ovogodišnjim takmičenjima

Subotičkim osnovcima i srednjoškolcima, osvajačima najvećih priznanja na republičkim takmičenjima, svečano su uručene diplome i prigodne nagrade u četvrtak, 6. juna 2019. godine, u Velikoj većnici Gradske kuće.
Među njima, diplomu je primio i naš učenik 6c,  Armin Dobo za osvojeno 2. mesto na republičkom takmičenju iz fizike i 3. mesto iz informatike.

Čestitamo

OŠ "Jovan Mikić" najuspešnija škola u školskoj 2018/19 u konkurenciji učenica!

Vest napisao-la - osjovanadmin - 03.06.2019.
RASPORED PRIPREMNE NASTAVE ZA 8b

hemija

NEZABORAVNO DRUŽENJE SA BAKAMA I DEKAMA

PROMOCIJA MUZIČKE ŠKOLE

Promocija Muzičke škole za zainteresovane roditelje učenika prvog razreda održana je u  četvrtak, 30. maja,  u našoj školi.
Profesorice Melanija Jakšić i Eva Takač predstavile su roditeljima značaj muzike za razvoj dece, prednosti bavljenja muzikom, lepotu i vrednost muzike uopšte. Takođe su roditeljima predsavile  Muzičku školu  u Subotici.
Ovom prilikom je nastupila i učenica Muzičke škole Višnja Vilov.

Vest napisao-la - osjovanadmin - 30.05.2019.
A legjobb nyelvtanosok között

Május 25-én tartották Szabadkán az országos anyanyelvi versenyt, melyen részt vehetett a mi tanulónk, Rácz Hanna. is. Nagyon büszkék vagyunk rá, kiválóan helyt állt a nagyon erős mezőnyben.

Priprema  učenika za završni ispit  i upis u srednje škole
Priprema učenika za završni ispit i upis u srednje škole

U  petak, 24.maja u 17 časova održan je Zbor roditelja osmog razreda  „Priprema  učenika za završni ispit  i upis u srednje škole“.

Prisutne je pozdravila pomoćnik direktora škole  Darinka Maksimović.

Predstojeće aktivnosti i važne aspekte pripreme i organizacije završnog  ispita  kao i upisa  u srednje škole prezentovala je  pedagog škole,  Ljiljana Mokan Bogdanović.

Posle zajedničkog, održani su  posebni roditeljski sastanci  sa odeljenjskim starešinama 8.a Dijanom Peić, 8.b Sašom Terzijom, 8.c Čilom Petraš i 8.d Marijom Ivić.

Zadovoljstvo nam je što imamo dobru saradnju sa roditeljima i što su odazvali u velikom broju.

Uputstvo za ucenike zi 19

TÁJÉKOZTATÓ A TANULÓKNAK

Vest napisao-la - osjovanadmin - 29.05.2019.