vesti

 

ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

19. јануар 2018. године у нашој школи се одржало Школско такмичење из математике. Ево резултата

 

 

3. разред

Р.бр.

Презиме и име ученика

Место

Ментор

Општинско такмичење

1.

Чабаркапа Лена

I

Вучковић Сања

пласман

2.

Јованић Уна

II

Ђурић Ђембер Татјана

пласман

3.

Шевер Милица

III

Ђурић Ђембер Татјана

пласман

4.

Кузмановић Огњен

 

Вучковић Сања

пласман

5.

Чубрило Жарко

 

Вучковић Сања

 

6.

Urányi Emese

 

Арањош Валерија

 

7.

Шарчевић Андрија

 

Ђурић Ђембер Татјана

 

8.

Kovacsity Máriò

 

Арањош Валерија

 

9.

Будинчевић Леон

 

Ђурић Ђембер Татјана

 

10.

Скала Јана

 

Вучковић Сања

 

11.

Буквић Алекса

 

Вучковић Сања

 

12.

Selök Csáki Seintia

 

Арањош Валерија

 

13.

Кљајић Ања

 

Ђурић Ђембер Татјана

 

14.

Конатар Урош

 

Вучковић Сања

 

 

4. разред

Р.бр.

Презиме и име ученика

Место

Ментор

Општинско

такмичење

1.

Драгичевић Марија

I

Прибићевић Татјана

пласман

2.

Бабушков Сања

II

Вељовић Драгана

пласман

3.

Ифковић Матеа

III

Прибићевић Татјана

пласман

4.

Vas Dávid

 

Tőth Ėva

 

5.

Васић Срђан

 

Прибићевић Татјана

 

6.

Јовановић Маша

 

Прибићевић Татјана

 

7.

Звекић Марко

 

Прибићевић Татјана

 

8.

Pék Ferenc

 

Tőth Ėva

 

9.

Rácz Hanna

 

Tőth Ėva

 

10.

Јовановић Милица

 

Вељовић Драгана

 

11.

Филиповић Миња

 

Вељовић Драгана

 

12.

Eckermann Zoé

 

Tőth Ėva

 

13.

Merković Adrianna

 

Tőth Ėva

 

14.

Трошчески Анђела

 

Вељовић Драгана

 

 

5. разред

Р.бр.

Презиме и име ученика

Место

Ментор

Општинско

такмичење

1.

Dobò Armin

I

Петраш Чила

пласман

2.

Буловић Ана

II

Сворцан Дарија

пласман

3.

Дамјановић Јелена

III

Сворцан Дарија

пласман

4.

Kovacsity Martin

III

Петраш Чила

пласман

5.

Кљајић Нина

 

Сворцан Дарија

пласман

6.

Petrás Boglárka

 

Петраш Чила

пласман

7.

Zdenyák Teodòra

 

Петраш Чила

 

8.

Рујак Јована

 

Сворцан Дарија

 

9.

Trnjanov Bence

 

Петраш Чила

 

10.

Антонијевић Александар

 

Сворцан Дарија

 

 

6. разред

Р.бр.

Презиме и име ученика

Место

Ментор

Општинско

такмичење

1.

Старчевић Данило

I

Сворцан Дарија

пласман

2.

Урбан Нађа

II

Васиљевић Игор

пласман

3.

Чпајак Григорије

III

Сворцан Дарија

пласман

4.

Poljaković Denisz

 

Петраш Чила

 

5.

Herbatin Olivėr

 

Петраш Чила

 

6.

Ábrahám Krisztián

 

Петраш Чила

 

7.

Трбојевић Миљана

 

Васиљевић Игор

 

8.

Ивић Ана

 

Васиљевић Игор

 

 

 7. разред

Р.бр.

Презиме и име ученика

Место

Ментор

Општинско такмичење

1.

Вајда Дарио

I

Сворцан Дарија

пласман

2.

Миленковић Марко

II

Сворцан Дарија

пласман

3.

Sebök Krisztián

III

Петраш Чила

 

4.

Hėn Benjamin

III

Петраш Чила

 

 
8. разред

Р.бр.

Презиме и име ученика

Место

Ментор

Општинско

такмичење

1.

Apró Dorottya

I

Петраш Чила

пласман

2.

Bicskei Bata Zoltán

II

Петраш Чила

 

3.

Szőnyi Márton

II

Петраш Чила

 

4.

Márton Dániel

II

Петраш Чила

 

5.

Bicskei Emese

III

Петраш Чила

 

 

Општинско такмичење из математике одржаће се 24. фебруара 2018. године.

Петраш Чила

Васиљевић Игор

Сворцан Дарија

Vest napisao-la - osjovan admin - 22.01.2018.
Nazad