Ajándékozzunk egy kis örömet azoknak, akiknek kevés jut!

Iskolánk idén csatlakozott a  Cipősdoboz-akcióhoz, melyet a Kosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium szervez immár hét éve.  Minden karácsony előtt ajándékcsomagokat gyűjtenek  szegény sorsú gyerekek számára a BMC közreműködésével.

A mi teendőnk az, hogy elkészítsünk egy cipősdoboznyi meglepetést: tehetünk bele játékszert, írószert, ruhaneműt, édességet, mindenféle más apróságot. Lényeg, hogy ne legyen romlandó vagy lejárt szavatosságú élelmiszer, a holmik tiszták, épek, használhatóak legyenek. Készíthetünk fiús, vagy lányos jándékot, kisebbeknek vagy nagyobbaknak, amit jelezhetünk is egy cédulán a szervezőknek. Egy kedves kis üzenet is kerülhet a dobozba.

Az ajándékcsomagot 15-ig lehet behozni az iskolába az osztályfőnöknek, tanítónőnek, illetve a magyartanárnőnek.

A cipősdobozgyűjtő-akcióval kapcsolatos híreket, aktualitásokat a Karácsonyi cipősdoboz akció 2017 elnevezésű Facebook-oldalon követhetitek!

Vest napisao-la - hrv - 10.12.2017.