NOĆ ISTRAŽIVAČA

Dana 29. septembra 2017. održana je sedma po redu Noć istraživača u Atrijumu hotela „Galleria“. Na pomenutoj manifestaciji predstavilo se više od 130 istraživača kroz brojne oglede, a među školama su se našle „Kizur Ištvan“, „Matko Vuković“, „Ivan Goran Kovačić“…

Sa eksperimentima iz hemije predstavile su se učenice osmog razreda NAŠE SKOLE pod mentorstvom nastavnika Dijane Kocić i Daniela Barovića.  Među najinteresantnijim ogledima koje su izvele učenice su pravljenje lava lampe i hemijskog koktela.

Naša škola jedna je od mnogih koja je doprinela stvaranju pozitivne atmosfere na večeri promovisanja nauke, akciju je podržala i direktorica škole a najveći doprinos su imale učenice Mila Milankov, Anastasija Starčević, Selena Nemčev i Bianka Pećerić koje su svojim trudom i strpljenjem ostavile pozitivan utisak i predstavile školu na interesantan način.

Vest napisao-la - admin osjovan - 29.09.2017.
Nazad Fotografije (11)