Изложба кућних љубимаца

У оквиру Дечије  недеље је  3. октобра у нашој школи одржана изложба кућних љубимаца. Од ученика виших разреда је 16 ученика донеле своје љубимце. Било је ту паса, мачака, зечева, као и по један папагај, јеж и веверица.

По мишљењу жирија у категорији паса најлепши је пас  Николе Галића из 7д, друго место је  освојио пас  Уроша Видаковића из 8а, а треће пас Ане Буловић из 5а .

У категорији мачака победила је мачка Зоране Бошковић из 8а, друго место је освојила мачка Ћулибрк Теодоре 7а и њене сестре Дуње , а треће  је припало  мачки Мејеш Немање из 6а.

У категорији осталих кућних љубимаца победио је папагај Маркуш Лене из 6ц, друго место је освојио зец Наталије Малишић из 7б, а треће место је припало јежу Мине Петковић из 5б.

Честитамо свим победницима , као и осталим учесницима и захваљујемо им се што су нам показали своје симпатичне љубимце.

Vest napisao-la - admin osjovan - 03.10.2017.
Nazad Fotografije (11)