Učenik generacije Tóth Noémi - Noemi Tot

Noémi nagyon sokoldalú tehetség, a reáltudományok területén ugyanúgy megállja a helyét, mint a művészetekben: ír, muzsikál, táncol, rajzol.
A legtöbb sikert eddig mégis a természettudományok terén érte el.
Szorgalmas, kiforrott, érett személyiség, kezdeményező, segítőkész és rendszerető.
Feladataihoz rendkívüli komolysággal és alázattál viszonyul.
Szívesen segít társainak mindenben.
Kognitív képességei rendkívüliek.
Gondolkodása alapos, rendszerező, kreatív.
Belső motiváció hajtja, így eredményes az önálló munkában.
Bátran bevállalja a versenyeket, akár hazaiakról, akár nezetköziekről legyen szó. Ezeken rendre szép eredményeket ér el. Számos magyarországi matematikai verseny döntőjén részt vett, de legbüszkébb az országos fizikai verseny 3. helyezésére. A sok-sok felkészülés mellett jut ideje a zeneiskolára, a táncra és az irodalomra is. Kiválóan szaval, fogalmazásaival rendre első helyezest ér el az ÁMV-n, de előszeretettel foglalkozik képzőművészettel és kézművességgel is. Képzelőereje segíti az alkotásban, egyéni módon közelíti meg a dolgokat, képes különböző nézőpontokból látni és láttatni a jelenségeket. Legnagyobb erénye a szintetizáló-képesség: a világot egyetlen egészként fogja fel, átlátja az összefüggéseket, a jelenségekről képes önálló véleményt formálni.

Vest napisao-la - admin osjovan - 12.06.2017.