MEĐUNARODNI DAN FIZIČKE AKTIVNOSTI

10.05.2017.

Sada već po drugi put obeležavamo ovaj sportski praznik sa učenicima 7.razreda te polako učvršćujemo da nam ovakav vid proslave i obeležavanja sportskog dana postane tradicija.Ovu sportsku manifestaciju svojim prisustvom i aktivnostima uveličao je i planinarski klub "Spartak"koji su omogućili učenicima da isprobaju veštine penjanja na veštačku stenu.Bane Aka je bio zadužen za zagrevanje uz aerobik a nastavnici fizičkog za dobru atmosferu tokom takmičenja u odbojci i nadvlačenju konopca.Zavod za javno zdravlje Subotica je danas sa partnerima organizovao promotivnu akciju i na kraju tombolu sa lepim nagradama.U ovom sportskom danu je učestvovalo ukupno 86 đaka i cilj je uspešno ostvaren a to je -dobro raspoloženje i druženje.

Vest napisao-la - admin osjovan - 10.05.2017.
Nazad Fotografije (21)