Окружно такмичењe у стоном тенису

РЕЗУЛТАТИ И ПЛАСМАН:

У мушкој конкуренцији, у полуфиналу наша школа је победила

ОШ „ Ади Ендре“ Мали Иђош резултатом 3:0

Затим се у Финалу састала са ОШ „Чаки Лајош“ Бачка Топола и код нерешеног резултата 2:2 установљено је да ученица из те школе игра и за екипу дечака и девојака што није у складу са пропозицијама такмичења.

Тако да ОШ „Јован Микић“ Суботица у мушкој конкуренцији постаје ПРВАК  Окружног такмичења и пласира се на РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ.

У ПОЈЕДИНАЧНОЈ конкуренцији-дечаци наш ученик Александар Чокић 6д такође постаје  ПРВАК Окружног такмичења и пласира се на РЕПУБЛИЧКО  ТАКМИЧЕЊЕ-Ч Е С Т И Т А М О.

Код Девојака-екипно наша школа игра прво полуфинале са ОШ „Ади Ендре“ Мали Иђош и тај меч губи резултато 3:1 И на тај начин заузима 3.МЕСТО на Окружном такмичењу.

У ПОЈЕДИНАЧНОЈ конкуренцији-девојке наша ученица Сара Салонски 8б игра полуфинале са ученицом ОШ „Ади Ендре“ Мали Иђош и тај меч губи резултатом 2:0 и тако заузима 3.МЕСТО

Ч Е С Т И Т А М О

Екипу водио: проф. Здравко Цетић

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 22.10.2015.