Osnovna škola "Jovan Mikić" Subotica

Dečija nedelja 2015

U toku trajanja dečije nedelje nastava se odvija od 1–5.časa po rasporedu (ponedeljak-četvrtak),od 1–4. časa po rasporedu (petak),za oktobar mesec (časovi skraćeni na 30 min.)

U toku trajanja dečije nedelje nema pismenih, kontrolnih zadataka i odgovaranja, po mogućnosti i bez domaćih zadataka

Dodatne aktivnosti se odvijaju za vreme 6. i 7.časa uz prisustvo odeljenskih starešina i predmetnih nastavnika

Ponedeljak 5.10.2015.

5. čas–„iznenađenje u učionici“

6. i 7. čas-turnir u fudbalu (5.-8. razreda)

6. i 7. čas-takmičenje u šminkanju i „Naj friz“

Utorak 6.10.2015

6. i 7. čas–„Ubacimo što više trojki“, „Slobodna bacanja“

(sala škole, učenici od 5. do 8.razreda)

6. i 7.čas – u dogovoru sa odeljenskim starešinom – vožnja rolera, bicikla, odlazak u obilazak grada

Sreda  7.10.2015.

(važi za sve) –  Druženje na izletu u beogradu (poseta kraljevskom dvoru, stadionu FK „Partizan“ i FK „Crvena zvezda“

Četvrtak  8.10.2015.

6. i 7. čas–Turnir u odbojci (od 5. do 8. Razreda)

6. i 7. čas–„Ja imam talenat“
dan bez mobilnih telefona u školi

Petak 9.10.2015.

5. Čas – „Slatki dan“ (takmičenje u pravljenju kolača)

6. i 7. Čas – „izložba kućnih ljubimaca“ (svi učenici škole, druženje sa našim mlađim drugarima)

svako odeljenje u dogovoru sa odeljenskim starešinom dolazi u školu neobavezno obučeni i obuveni... (trenerke, pidžame, kućne papuče, naočare...)

*********************************************************
od 18 do 20 časova – žurka u OŠ „Matko Vuković“ – učenici 8. Razreda

***************************************************

Molimo učenike i nastavnike da prikupe fotografije, tekstove i drugi materijal o Dečijoj nedelji da ih postavimo na sajt škole

Đački  parlament

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 03.10.2015.