NAJBOLJI RECITATORI ŠKOLE

U ponedeljak 18.02.2013.godine u prostoriji školske biblioteke održano je takmičenje recitatora nižih razreda. Takmičenje je održano radi odabira jednog učenika koji će našu školu predstavljati na Opštinskoj smotri recitatora koje će biti održano 1.03.2012. u Gradskoj biblioteci.
Na takmičenju je učestvovalo šesnaest učenika:
- Nađa Urban I a
- Mihajlo Pejnović I a
- Elena Bolvari I b
- Teodora Bešlić I b
- Anja Pribojan II a
- Anja Đaković II d
- Andrej Kovačević III  b
- Vanja Nimčević III d
- Mia Mandić III d
- Mira Stefanović III d
- Stefan Hladik III d
- Ivana Ilić IV a
- Luka Rajčić IV a
- Jelena Milošev IV  b
- Katarina Stoparić IV b
- Nađa Babić IV d

Žiri su sačinjavali pedagog škole Ljiljana Mokan Bogdanović, učiteljica iz boravka Danica Tovarišić i  bibliotekar škole Vesna Kolar Perić. Na žiriju je bio zaista težak zadatak jer su svi učesnici bili izuzetni,vredni...pravi majstori recitovanja.
Zajedničkim odabirom žirija pobedio je Luka Rajčić (IV a) sa pesmom Miroslava Antića "Dosadna pesma". Ostali učesnici su dobili zahvalnice i simbolične nagradice.
Bibliotekar škole Vesna Kolar Perić je najavila VELIKO školsko talkmičenje recitatora u maju mesecu,gde će opet moći da se dokažu i  pobede!

Nazad Fotografije (25)