vesti

 

9. Спортска олимпијада школске омладине Војводине- СОШОВ
9. Спортска олимпијада школске омладине Војводине- СОШОВ

Четвртак-19.05.2022.

Први дан такмичења и већ смо имали своје представнике у атлетици и пливању.

Атлетика:

- ( мини атлетика 5-6 разреди)  Коста Баћовић 6а у дисциплини 300 м заузео је 3. место са временом 50.10“ и донео својој школи бронзану медаљу

-7-8 разреди Симић Јована 7б у дисциплини скок у вис је заузела 12. место са резултатом 115 цм

Пливање:

Краул  50 м 3-4 разред Олег Баћовић 3б је заузео 4. место  са временом 34.83“ што је његов лични рекорд у овој дисциплини.

Краул 50 м 8 разред Ана Вуковић 8а је заузела 3. место са временом  31.23“ и донела својој школи бронзану медаљу.

Петак: 20.05.2022.

Други дан такмичења на ком су наступили стоно тенисери екипно и појединачно.

Стони тенис:

Екипа ОШ „ Јован Микић“ у саставу:

1.Немања Марковић 7д

2.Милош Матковић 8д

 

КОНАЧАН ПЛАСМАН ДЕЧАЦИ:   Екипно

  1. ОШ „ЈАН КОЛАР“  СЕЛЕНЧА
  2. 2.      ОШ „ЈОВАН МИКИЋ“  СУБОТИЦА
  3. ОШ „ЂУРА ЈАКШИЋ“  КИКИНДА
  4. ОШ „ПЕТРО КУЗМЈАК“  РУСКИ КРСТУР
  5. ОШ „СВЕТИ ГЕОРГИЈЕ“  УЗДИН
  6. ОШ „ПЕТАР ПЕТРОВИЋ ЊЕГОШ“  ЗРЕЊАНИН
  7. ОШ „ЈОВАН ПОПОВИЋ“  СРЕМСКА МИТРОВИЦА
  8. ОШ „ИВО ЛОЛА РИБАР“  СУТЈЕСКА

 

    КОНАЧАН ПЛАСМАН ДЕЧАЦИ:  Појединачно

  1. СТЕФАН РАДОЊИЋ – ОШ „ВУК КАРАЏИЋ“  ВРШАЦ
  2. ДАВИД ЧАПАНДА – ОШ „ЈАН КОЛАР“  СЕЛЕНЧА
  3. 3.      МИЛОШ МАТКОВИЋ – ОШ „ЈОВАН МИКИЋ“  СУБОТИЦА
  4. ФИЛИП МОЈСИН – ОШ „ПЕТАР ПЕТРОВИЋ ЊЕГОШ“  ЗРЕЊАНИН
  5. СТРАХИЊА ГРБИН – ОШ „ДР ТИХОМИР ОСТОЈИЋ“  ОСТОЈИЋЕВО
  6. БРАНИСЛАВ ДАНГИЋ – ОШ „ЈОВАН ПОПОВИЋ“  СРЕМСКА МИТРОВИЦА
  7. ИГОР ФЕЈДИ – ОШ „ПЕТРО КУЗМЈАК“  РУСКИ КРСТУР

Наши дечаци су показали да су врсни мајстори игре за зеленим столом.

Такође нас име школе  обавезује да имамо ученике на врхунским спортским такмичењима.

Још једном БРАВО свим учесницима и видимо се на следећој олимпијади.

Професори:  Здравко Цетић

                       Дијана Пеић

Nazad Fotografije (6)

final theory test free theory test practice