xx Osnovna škola "Jovan Mikić" Subotica

vesti

 

Окружно школско првенствo у Пливању
Окружно школско првенствo у Пливању

 

 

 

 

 

 

Резултати:                                Пласман:        Стил:         Време:

1.Огњен Витомировић  3б       6. Место            прсно         1:17.96

2. Богдан Јовановић  3б            15. место            краул          58.40

3. Данијел Кататић  3ц              18. место            краул        1:03.28

4.Алек Хето  5б                        4. место            краул             44.27

5. Бенце Сиђи   4д                      3. место           краул              47.99

6. Јован Ћетковић 6д                3. место            прсно            45.90

7.Софиа Мартон  3ц                 10. место           краул          1:04.73

8. Олег Баћовић 3б                    1. место           краул               36.70

9. Сергеј Самарџић  5д              12. место           краул              54.89

10. Светозар Нишевић  3б         2. место          краул                 39.36

11. Душан Мрваљевић   4д        3. место          делфин              54.33

12. Ференц Мартон  6ц               3. место         делфин               56.68

13. Урош Марјановић  6б           3. место         краул                 45.15

14. Петар Ускоковић 5д             3. место        прсно                  59.62

15. Коста Баћовић   6а                 2. место        леђно                 41.69

16. Огњен Кузмановић  7б          2. место       леђно                  35.55

17. Ана Вуковић  8а                     1. место       краул                 31.93

18. Љубомир Костић   5б              14. место      краул           1:00.19

19. Урош Миљанић   2а                   9. место      краул             56.26

20. Јована Ристић   5б                      5. место      краул           1:28.36

21. Милица Миљковић   3а           13. место      краул           1:21.47

22. Јелена Сударевић   5б               7. место      прсно            1:13.34

23. Дуња Стипић   5б                      4. место      краул                49.27

24. Луца Хелена Ковач   2ц            5. место      краул             1:05.49

25. Даница Ивковић   3д                 9. место      краул             1:03.05

26. Милош Јосимовић   5б             6. место       краул               40.25

27. Патарчић Уна    3а                  12. место       краул            1:10.87

 

Професор: Здравко Цетић

Nazad Fotografije (1)

final theory test free theory test practice