Obrazovni krug - video konferencija

U petak, 20.novembra, održana je video konferencija iz Matematičkog instituta SANU.

Dopunske škole iz Pariza, Minhena i iz Hamburga, OŠ "Branislav Nušić" iz Beograda, OŠ "Branko Radičević" iz Stapara, kao i naša OŠ "Jovan Mikić" bile su škole učesnice u konferenciji.
Naši učenici su imali priliku da postavljaju pitanja gostima Obrazovnog kruga. Ovo je bio idealan i jedinstven način da se učenici povežu sa vršnjacima iz Evrope, kao i sa slavnim gostima koji su rado odgovarali na njihova pitanja. Učesnici konferencije - Iva Marić, Goran Pavlović, Jana Stevanović, Nina Kljajić, Kosta Stoparić, kordiator konferencije, pedagog škole - Ljiljana Mokan Bogdanović, nastavnik srpskog jezika-Dusica Kosović, nastavnik tehnike i tehnologije i tehnički koordinator konferencije-Olgica Buljovčić.

Vest napisao-la - Olgica Buljovčić - 20.11.2020.
Nazad Fotografije (10)