Пријем првих и петих разреда

Поштовани родитељи!

31.08.2020. године (понедељак) у 9,00 часова, у дворишту наше школе ће се одржати свечани пријем првака уз обавезно поштовање прописаних епидемиолошких мера (поштовање дистанце и ношење заштитне маске).

31.08.2020. године (понедељак) у 11,00 часова, у дворишту наше школе ће се одржати родитељски састанак уз присуство ученика 5. разреда, уз обавезно поштовање прописаних епидемиолошких мера (поштовање дистанце и ношење заштитне маске).

Poštovani roditelji!

31.08.2020. godine (ponedeljak) u 9,00 časova, u dvorištu naše škole će se održati svečani prijem prvaka uz obavezno poštovanje propisanih epidemioloških mera (poštovanje distance i nošenje zaštitne maske).

31.08.2020. godine (ponedeljak) u 11,00 časova, u dvorištu naše škole će se održati roditeljski sastanak uz prisustvo učenika 5. razreda, uz obavezno poštovanje propisanih epidemioloških mera (poštovanje distance i nošenje zaštitne maske).

Tisztelt Szülők!

Az elsősök fogadása 2020.augusztus 31-én (hétfőn) lesz 9 órakor az iskola udvarában, a biztonsági előírások szigorú betartásával (távolságtartás, maszk viselete).

Az ötödik osztályosok számára szülői értekezlet lesz 2020. augusztus 31-én 11 órakor, a biztonsági előírások szigorú betartásával (távolságtartás, maszk viselete).

Директор ОШ „Јован Микић“

с.р.  Марија Милодановић

Vest napisao-la - Vladimir Milodanović - 25.08.2020.