Kako se učenik registruje na EDMODO?

Na Google se ukuca Edmodo i klikne se u gornjem desnom uglu na SIGN UP I’m a student.

Posle toga se popune podaci. Bitno je upisati kod koji se dobije od nastavnika. Za nemački jezik u 6d je fra8y4. E-mail nije potrebno upisati kod učenika. Obratite pažnju da korisničko ime kucate bez razmaka.Obavezno negde zapišite korisničko ime i šifru kako bi se kod ponovne prijave mogli ulogovati.

Sledeći korak je da se upiše roditeljski mejl (NIJE OBAVEZAN) ili da se pritisne SKIP i preskoči. Time je prijava završena i može se pritiskom na tri tačkice kod naziva grupe na levoj strani ekrana pridružiti nekoj novoj grupi za ostale predmete. Bitno je samo da nastavnici pošalju kod razredniku, koji ga prosleđuju učenicima.

Kod svake sledeće prijave ide se na EDMODO LOG IN i potrebno je samo upisati korisničko ime i šifru.

Vest napisao-la - Vesna Tomić - 17.03.2020.
Nazad Fotografije (1)