Na časovima Tehnike i tehnologije obeležen 5. mart - Međunarodni dan energetske efikasnosti

U toku prve nedelje marta, na časovima Tehnike i tehnologije, odnosno Tehničkog i informatičkog obrazovanja učenici od 6. - 8. razreda na zanimljiv način uče o energetskoj efikasnosti. Posebnim angažovanjem nastavnici doprinose podizanju svesti i promovisanju energetske efikasnosti kod učenika povodom obeležavanja Međunarodnog dana energetske efikasnosti - 5. marta.

Tim povodom igramo edukativnu dečiju društvenu igru "IGRAJ ZA ENERGIJU",  na temu energetske efikasnosti. Na zanimljiv i zabavan način naši osnovci proširuju znanje na ovu temu.

Vest napisao-la - osjovanadmin - 04.03.2020.
Nazad Fotografije (15)