NAGRAĐENI UČESNICI TAKMIČENJA  "MOJ OMILJENI LIK IZ KNJIGE"
NAGRAĐENI UČESNICI TAKMIČENJA "MOJ OMILJENI LIK IZ KNJIGE"

Školski bibliotekar Vesna Kolar Perić organizovala je u toku meseca februara TAKMIČENJE likovnih radova na temu "MOJ OMILJENI LIK IZ KNJIGE".
Tehnika i format papira bio je proizvoljan. Pored likovnih radova,trajalo je i takmičenje za najbolji SASTAV na pomenutu temu.
Svi prikupljeni radovi bili su izloženi na školskoj izložbi. Na kraju meseca marta  izabrani su najbolji sastavi i najbolji crteži.

U školsku biblioteku pristiglo je oko 150 predivnih radova naših učenika,njihovi radovi krasili su i ulepšavali zidove naše škole i panoe.

Za odabir glasova bile su zadužene nastavnica likovne kulture Valentina Tomić i bibliotekarka Vesna Kolar Perić. Pored njihovog mišljenja,učenici su imali deset dana da glasaju za rad koji se njima najviše dopao. Sumiranjem glasova i mišljenja,odabrano je 23 najbolja rada od kojih jednostavno nije bilo moguće  izabrati onaj baš najbolji pa je bibliotekarka odlučila da svih 23 učenika nagradi prigodnim nagradama.

Posle proglašenja najboljih radova bila je organizovana tombola. U tomboli su učestvovali svi učenikci koji su crtali crtež ili pisali sastav. Tačnije,učenici su imali mogućnost iako njihov rad nije bio nagrađen da osvoje neku lepu nagradicu. Deca su uživala u tome!

Veliko bravo za sve učenike koji su učestvovali u ovoj akciji i potrudili se da ona dobije veliki značaj u našoj školi!

Imena nagrađeni učenika:

I a - Nemanja Meješ, Ana Ivić