OBAVEŠTENJE ZA UPIS UČENIKA ZA OBRAZOVNI PROFIL  LIKOVNI TEHNIČAR I TEHNIČAR DIZAJNA ENTERIJERA I INDUSTRIJSKIH PROIZVODA
OBAVEŠTENJE ZA UPIS UČENIKA ZA OBRAZOVNI PROFIL LIKOVNI TEHNIČAR I TEHNIČAR DIZAJNA ENTERIJERA I INDUSTRIJSKIH PROIZVODA

DINAMIKA  PRIJEMNOG ISPITAZA UPIS UČENIKA ZA OBRAZOVNI PROFIL LIKOVNI TEHNIČAR I TEHNIČAR DIZAJNA ENTERIJERA I INDUSTRIJSKIH PROIZVODA Školska 2019/2020.

10, 11. i 13. maj 2019. (petak, subota, ponedeljak) od 9 do 14 časova  prijavljivanje kandidata za polaganje prijemnog ispita. Dokumenta koja se predaju:
– prijava za upis u srednju školu sa upisanim brojem telefona kandidata,
– đačka knjižica sa overenom fotografijom i upisanom šifrom učenika – na uvid,
– izvod iz matične knjige rođenih (može biti stariji od šest meseci).

31. maj (petak), ispit iz Crtanja (od 9 časova)
Kandidati su u obavezi da kod sebe imaju đačku knjižicu sa overenom fotografijom. Radi se 4 školska časa, bez pauze (180 min)
1. jun, (subota), ispit iz Slikanja (od 9 časova)
2. jun, (nedelja), ispit iz Vajanja (od 9 časova)
Kandidati su u obavezi da kod sebe imaju đačku knjižicu sa overenom fotografijom.   Radi se 4 školska časa, bez pauze (180 min)un, (petak) do 12 časova : Isticanje konačnih rezultata prijemnog ispita.
Za sve dodatne informacije pratite sajt Politehničke škole

Vest napisao-la - osjovanadmin - 09.05.2019.